Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc.27-én jött meg mensi,...

Márc.27-én jött meg mensi, utána megkaptam a második "clostilbegyt" adagomat. Most vagyok a 12-ik napos. Mit tegyek és reménykedhetek, hogy most összejön a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy reménykedhetsz! Semmi extrát nem tudsz tenni, csak sexelni a megfelelő időben. Nekem is ez volt az 1. Clostis hónapom, ha most sem sikerül, akkor a következő hónapban szedek barátcserjét a Closti mellé.
2009. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány hónap próbálkozás után írt fel nektek a doki Clostit? Volt gond a hormonjaitokkal, vagy csak hosszú ideig próbálkoztatok, ezért írta fel?
2009. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Mi már évek óta próbálkozunk. A hormonjaim rendben vannak van is pé-m, csak rásegítésként kaptam a Clostit.

2009. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi. Én gondolkodtam, hogy megkérem az orvosom, hogy próbálkozzunk azzal, de mi még "csak" fél éve próbálkozunk.


Én nem szeretnék évekig várni, mert még a munkahelyemen sem tudok arra koncentrálni, amire kéne, bújom a honlapokat, hőgörbe, mindenféle betegséget beképzelek magamnak.

2009. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a fél év az még tényleg nem sok, bár én is fél év múlva mentem dokihoz, és azóta már évek teltek el. Egyszer voltam közbe terhes, de méhenkívüli volt.
2009. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2009. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt egy vetélésem. És a mai napig nem állt helyre a ciklusom. Ezért kaptam én is a clostit. és reménykedem, hogy sikerül, úgyhogy neked is azt kívánom, hogy most sikeres legyen a 2. hónapod!
2009. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!