Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt a terhesség...

A terhességi teszt a terhesség későbbi szakaszában is kimutatja a terhességet? Pl 3-4-5 hónaposan is mutatja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:
mert hallottam sok esetről, mikor az anyuka végigmenstruálta a terhességet, semmi egyéb tünete nem volt, és csak akkor jött rá, hogy babás, mikor elkezdett mocorogni :) ha ilyenkor csinálna tesztet, mutatná még? Nem tudom, meddig termel a test hcg hormont.
2009. szept. 29. 08:45
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A kérdésedre a választ itt nagyon jól leírták.

2009. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az első válaszoló a linkelt kérdésnél azt írja, még a 25. héten is van hcg, egy másik válaszoló szerint pedig a 12. hét után nincs...és pont ez a lényeg, hogy mikortól nincs?
2009. szept. 29. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a hcg a 12. hétig emelkedik, utána elkezd csökkeni. De hogy milyen ütemben csökken, azt nem tudom, De én is valamelyik nap ezen gondolkodtam, hogy ha most tesztelnék egyet vajon mit mutatna,amúgy 39 hetes vagyok:)
2009. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem tűnik el a szervezetből, hogy ne mutassa ki egy teszt!
2009. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!