Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? A Gabriel terhességi teszt mennyire megbizható? A terheségi tesztet a nap bármely szakaszában meg lehet csinálni? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 23án kellett volna megjönnie, de még semmi és már 28.-a van. Nem tudom, hogy mi lehet a gond. Lehetséges hogy szimplán késik. Megcsinálhatom napközben is a tesztet?

Segítsetek légyszives! 20éves vagyok.

Elöre is köszönöm a segítségeteket.


2011. ápr. 28. 08:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos most még nem tudom megcsinálni, mert még nem kell wc-znem. Azt meg nem akkarom hogy sokat iszok és téves eredményt mutasson ki a teszt. ugyhogy sajna majd csak kicsit később vagy holnap reggel tudom megcsinálni.
2011. ápr. 28. 10:18
 12/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a Gabriel terhességi tesztet és az alapján nem vagyok terhes :(. Köszönöm a hasznos válaszokat. Mindenkinek kellemes napot kívánok.
2011. ápr. 28. 12:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2011. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Már több helyre is írtam, főleg ilyen alapú kérdésekhez, ebből a késésből lett baba, vagy helyesen mutatta a teszt hogy nem vagy terhes?
2013. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Naa, mi lett így 3 év elteltével? Mutatott utána pozitívat Gabriel teszt? :)
2016. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kedves_ válasza:
Igen én is kíváncsi vagyok, de lehet, hogy már nem használja a gyakorikérdéseket :( én ma fogok tesztet csinálni :) :)
2017. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!