Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne akarjam görcsösen a...

Hogyan ne akarjam görcsösen a babát, és ne produkáljak esetleg ál terhes tüneteket, és pszichésen se beszéljem be magamnak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudod velem is ez van, de tudodm kontrollálni az érzelmeimet. Rengeteg babás könyvet kiolvastam és mai napig olvasom is öket, bár sokat nem érek el vele, mert minden terhesség és baba ugye más és más, de rettentően sok infóhoz lehet jutni a könyvekből. És az hogy felteszed ezeket a kérdéseket az még nem jelent bajt, sőt, ez azt jeneti, hogy te igenis tudatosan készülsz a gyermekáldásra. Próbálj meg uralkodni magadon és nyugodjj meg!

2008. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ez a legnehezebb.de probáld meg a figyelmed elterelni, en decemberben az x-dik nega teszt után dontottem ugy, h nem gondook a babaprojektre.Mindenre gondoltam:hova menjunk kirándulni a nyáron, nekifogtam egész nap sutni, fozni.Totál lefoglaltam magam.Aztán januárban késett a havim 11napot, de megjott.Nagyon más volt.A tuneteim lettek és már 5hetes terhes vagyok. Pedig csak 1 honapig nem gorcsoltem a babán. Sok sikert!! :)
2008. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia, teljesen megértelek hogy görcsölsz, de mára én is rájöttem, hogy felesleges. Attól hogy állandóan azon izgulok megjön-e vagy nem? ez most szurkálás vagy mégse...stb. Nehéz nem arra koncentrálni, amire annyira vágyunk, de én mostmár csak magabiztosan bízom, élem az életem, szeretem a párom és tudom,h hamarosan eljön

hozzánk a kisbabánk, ahogyan hozzátok is. Mert ők jobban tudják mikor kihez kell menni. és ne feledd NYUGI!!!

2008. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Megertelek nagyon En is!Velem is ugyan ez volt,annyira akartam,h legyen kisbabam,de nem jott ossze.Aztan novemberben eldontottem,h na jo,igaza van,ha nem akar ne jojjon,akkor meg egy kicsi idot szorakozunk,nyaralunk,sielunk,es aztan a kovetkezo honapban megint kesett mint mostanaban szokott.Nem is foglalkoztam vele,hisz mar elkonyveltem,h na mostanaban nem lesz,es amikor rajottem,h babas vagyok mar 5 hetes terhes voltam.

Probald meg tenyleg eltereln a gondolataidat,menj el tornazni,baratnozni,menjetek a paroddal ide oda,es hidd el olyan gyorsan nalad is baba lesz,mint nalam,es sokaknal akik feladtak a gorcsolest a babaval kapcsoatban.

Nagyon drukkolok,h hamarosan pocaklakod legyen!!!

10 hetes kismama

2008. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok mint te. Napközben a munkám miatt nem nagyon van időm a témával foglalkozni. Mostanra már eljutottam odáig, hogy esténként amikor együtt vagyok a párommal,csak nagyon ritkán forognak ekörül a gondolataim, áttértem egy másik verzióra.

Júniusban államvizsgázom. Emiatt szinte minden este erről rémálmodom. szinte csak ez jár a fejemben. Sajna mégsem sikerült a baba. Bár az is igaz, hogy beteg voltam az előző hónapban, és annyi gyógyszert tömtek belém, sőt ráadásul még az is kiderült, hogy valamire nagyon allergiás vagyok, ami miatt egy hónapig gyógyszert kell szednem. A dokim szerint, egy darabig még nem valószínű, hogy összejön a baba, mivel a sok sz...-nak ki kell ürülnie a szervezetemből ahhoz, hogy sikerüljön.

Szerintem az államvizsgáig nem is fog sikerülni. Kívánom neked, hogy mihamarabb sikerüljön.

Én már annyira vágyom egy babára, hogy kezdek megkattani miatta. KITARTÁST.

2008. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon szerettem volna a babát, de tudtam hogy ha görcsölök és számolom az napokat órákat, akkor 1. csak lassabban telik az idő, 2. tuti nem jön össze.

Kerestem magamnak egy kikapcsolódási formát (hastánc), ami lekötött, elvonta a gondolataim egy részét, szerettem, plusz 2 naponta együtt voltunk a párommal a siker érdekében.

28 hetes kismama

2008. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel én is így vagyok. Megmondom őszintén, mindent kipróbáltam már, torna, barátnőzés, szinte Stahl tudásom lett a konyhában, körutazás a férjemmel... És semmi nem terelte el a figyelmemet. Teljesen kivizsgáltattuk magunkat, úgyhogy orvosi problémánk nincs.

Viszont mindenki (beleértve a családot, baráti kört) babázik már (32-35 éves baráti körben ez érthető), akkor hogy ne gondoljak rá???

2008. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!