Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta, miatt késhet-e a...

Ciszta, miatt késhet-e a mensim, előváladéktól lehetek terhes? 5. -ik napja késik. Mi a ciszta tünete?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha fáj a méhed akkor is amikor nem kéne.Rendszertelen mensi.Hajhullás.De legtöbbször csak a nőgyógyásztól tudja meg,hogy van.Előváladéktól nagyon ritkán esnek teherbe,de előfordulhat.
2010. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem ciszta lesz, hanem gyerek. Tünetei nagyobb mellek, lilas szinu huvelybemenet, emelyges, folyas.
2010. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesteszt meg eszedbe se jutott...?
2010. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm 3 hétig vérzett a cisztától, de más tünete nem volt.
2010. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szió. Nekem 5 napot késett mikor negatívat teszteletem. Nem akartam tesztelni meg 1-et, inkább bejelentkeztem dokihoz, aki csak későn tudott időpontot adni. Mire eljutottam a dokihoz, addigra már 2 hetet késett. Nagyon úgy érezetem, hogy baba van, mert tüneteim voltak: mellfájás, szúrkálás a bal oldalamon, folyás stb. Hát nagyot koppantam, cisztám van. Mikor eljöttem töle rá 2 napra megjött. Most megye uh-ra, hogy megnézze, hogy a mensivel elment-e. Szóval a terhességnek és a cisztának ua a tünetei, ugyhogy jobb ha dokihoz mész és kiderül hogy mi van. B
2010. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!