Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik. Tegnap volt...

4 napja késik. Tegnap volt egy kevés barnafolyásnak mondható valami,de ma már nincs semmi. Fáj még a hasam mintha megakarna jönni de nem folyamatos a fájás,és máshogy is szokott fájni a hasam. Lehetséges esetleges vetélés jelei?

Figyelt kérdés
4 napja késik.Tegnap volt egy kevés barnafolyásnak mondható valami,de ma már nincs semmi.Fáj még a hasam mintha megakarna jönni de nem folyamatos a fájás,és máshogy is szokott fájni a hasam.Nembizti h terhes vagyok csak kíváncsi vagyok a véleményetekre ha az lennék.Amúgy a melleim fájnak oldalt(mondjuk mensi előtt is volt hogy fájt)és még hasonló tünetek.Már többször leírtam ezeket azért nemírom le most is.Azt mondták esélyes h terhes vagyok.A férjemmel már 3 éve próbálkozunk.
2009. márc. 8. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 4 napja késik miért nem csinálsz egy tesztet? Gondolom sok negatív tesztes csalódáson vagy túl a 3 év alatt, de ennyi napi késésnél mégis érdemes lenne. Főleg, hogy az alhasi feszülés, babára is utalhat.

A vetélés jele a görcsölés és a vérzés. (Sajnos átestem rajta) Ha a tegnapi kevés barnázás mára már teljesen elmúlt, akkor nem vetéltél el, ha baba van.

Vedd meg azt a tesztet és reggel csináld meg szerintem.

2009. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem biztos hogy jó, de görcsölészés lehet akár egy hétig is a mens. ideje körül. Ha van pozitív teszt, akkor oda kell figyelni.
2009. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A teszt a megoldás, mert azzal sokkal hamarabb lehet "látni", mert ilyen a doki sem nagyon lát még semmit. A nagyon korai vetélés jele inkább az szokott lenni, hogy pár nap késéssel de rendesen vagy kicsit erősebben megjön. Ilyen barnázást valóban okozhat terhesség is, ezért ennek tényét kellene először igazolni.
2009. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudom régóta volt már ez a kérdés és most ahogy leskelődök látom hogy nem válaszoltam mi lett a vége a dolognak.

Babás vagyok és annak a jelei voltak ezek a dolgok.Ma már 33 hetesek vagyunk és már várjuk hogy mikor lesz velünk a kisfiúnk.Köszi mindenkinek a választ!!

2009. szept. 27. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon örülök hogy írtál és hogy ilyen csodás hírrel jöttél!

Én az első válaszoló vagyok és én is babás lettem márciusban, mi is már a 30. hetet tapossuk és nekünk kislányunk lesz!

Van már egy fiunk is. :)

Könnyű szülést kívánok és boldog, csodás éveket!

2009. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi és viszont kívánom neked is!! :-)))))
2009. okt. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!