Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha le van gyengülve az immunre...

Ha le van gyengülve az immunrendszerem könnyebb vagy nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy náthától vagy valami olyasmitől (köhögés, orrfolyás, stb.)
2011. máj. 2. 21:47
 1/4 anonim válasza:
semmi köze hozzá. legfeljebb a baba egézségéhez lehet köze, szélsőséges esetben.
2011. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát remélem én is hogy ez így van,bár nálam a párom most kezd kilábalni a megfázásból mert most lesz peteérésem így remélem hogy nem foglya ez befolyásolni a kis katonák működését!
2011. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, amikor terhes lettem, ovu utáni napokban nagyon megfáztam, gyenge voltam, nátha és láz, feküdtem napokig stb, és akkor fogant meg gyermekünk, pedig előtte több lombik sem sikerült, szám szerint három. Dokit kérdeztem nem -e ártott , hogy náthás voltam, lázas stb, erre ő azt mondta, pont ez volt a szerencsém, mivel a láz miatt magas belső hőmérsékletem volt és ez nagyban javítja a beágyazódást, gyorsabb a vérkeringés is stb...addig mindig azzal küzdöttem, ramaty vérkeringésem volt, állandóan hideg lábak stb..akkor tudtam meg , hogy van egy úgynevezett hideg láb efektus ami hátráltatja a beágyazódást stb..tehát annál jobb minél magasabb a belső hő, ez természetesen a fogantatás és beágyazódás idejére igaz, utána már veszélyes lehet a láz.
2011. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem voltam lázas, 37-től nem ment feljebb a hőm, de alig éltem. Így is megcsinálták az inszemet, igaz nem volt elragadtatva az orvos.
2011. máj. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!