Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsi pajzsmirigy gondon...

Kicsi pajzsmirigy gondon segíthet a Jodid tabletta?

Figyelt kérdés
Elvileg referenciatratományon belül van a TSH-m (2,6), de jobb lenne, ha 2 alatt lenne. Szerintetek a jód megoldja ezt a kérdést?
2011. máj. 3. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3,3 a TSH és a doki azt mondta, hagyjam abba a jód tartalmú só (ételízesítő) használatát. Tengeri sót sem használhatok.

Nem értem, másnak meg azt mondják, hogy szedjen jódot??

2011. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok!Regi topic,de gondoltam leirom a velemenyem,mert munt ahogy en is raakadtam erre az oldalra jopar ev elteltevel,talan mas is igy jut el ide.

Szoval olvastam a ketkedeseiteket,hogy vkinek miert ajanlhak a jodot vkinek meg miert nem.Szoval.Ez nemcsak a TSH szintjen mulik.Nekem 2,750 az ertekem amit ufyebar jo lenne 2 ala nyomni.Nekem az endokrinologusom erre jodid tartalmu keszitmenyt ajanl(holnap megyek a receptert,akkor tudom meg,hogy milyet is).En nekem azerz ajanlatos a jod potlasa,mert a TPO-m es az antiTG szintem az normalis,tehat nincs autoimmun gyulladasra utalo jelem,ellenben ha lenne akkor valoszinusitem hogy abban az esetben van az,hogy nem szedhetnem en sem,mert ilyenkor arthatunk vele,mint ahogy ezt vki le is irta fentebb,hogy egyik ismeeose hogy jart.Szoval esz nelkul nem kellene szedni.Ha pajzsmirigy gondjaid vannak akkor irany egy jo endokrinologus!

2014. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!