Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor 7-én megjött, picit...

Mikor 7-én megjött, picit fájt a hasam, délelőtt sok volt, délután pedig már csak barna alvadt vérdarabokkal. Másnap délelőtt barna, délután semmi. Ez jelent valamit? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

már több mint féléve próbálkozunk és semmi.mindenki más sorra esik teherbe körülöttem aki rövid ideje próbálkozik.nemtudom mire számítsak.

bár reg voltam orvosnál.


2008. febr. 14. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és párnapja olyan mindjárt megjön érzésem van pedig már elmúlt.(általában 3-5 napig szokott meglenni)
2008. febr. 14. 18:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem uccu neki vegyél egy tesztet :) Maximum negatív lesz. Most már 14-e van, szerintem ha babás vagy ilyenkor már kimutatja a teszt.
2008. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.Így kiderül az igazság.
2008. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!