Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December óta nem menstruáltam,...

December óta nem menstruáltam, az orvos szerint nincs rendszeres peteérésem, akkor hogy lehet pozitív a terhessgi tesztem?

Figyelt kérdés
Így, hogy állapítható meg a teherbeesés ideje?
2009. márc. 8. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a mellékelt ábra mutatja,az hogy nincs rendszeres még nem jelenti azt, hogy egyáltalán nincs. A babák a 12. hétig méreteiket tekintve attól függetlenül, hogy terhesség végére mekkora baba lesz belőlük egyformán fejlődnek. Olyan esetekben amikor az utolsó vérzés alapján nem állapítható meg a terhesség kora az ultrahang méretek alapján szokták belőni a terhesség korát és ez igen jó közelítéssel sikerülni is szokott.
2009. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon kielégítő volt! Akkor csak várnom kell a 12. hétig! Örülök neki... :-)
2009. márc. 8. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én dec.10-én mensistem utoljára,és jan 25-én lett pozi a tesztem.Volt közben 60,45,55 napos mensim.Szóval vannak még csodák.:-))
2009. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azért a 12. hétig várni. Jobb lenne minél előbb dokihoz menni hátha lát már valamit. Ilyen esetben azért jó ha van 2-3 vizsgálat, mert abból pontosabb lesz a kor megállapítás.
2009. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszike a választ! Nem várok addig, kedden rendel a dokikám és megyek is. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív lett!:-) Szerintem 4-5 hetes lehetek! Azt már látja, ugye?
2009. márc. 9. 00:30
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 hetest még nem igazán látják.6 hét után biztosabb.
2009. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj dokihoz.Nekem 5 hetesen a babám fél cm-es volt,de ha még a babát nem is,de petezsákot látni fogtok.Majd írj!Várom!


második

2009. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike! Mindenképp jelentkezem, aligvárom, hogy tudjam tuti... Azt hittem mostanáig, hogy nem is lehet, vagy legalábbis, nem egyszerű, erre tessék. :-)))
2009. márc. 9. 17:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam doktor bácsinál és közölte velem, hogy 12+3hetes terhes lehetek. Sokkot kaptam, nem is volt semmi tünetem, azt hittem max 6 hetes. Amint abba hagytam a fogamzásgátlót rögtön terhes lettem.:-) Karácsony környékén fogant, és az utolsó mensim dec. közepén volt. Nagyon örülök, láttam a kis buksiját, meg a pracliát, minden ok, de kimaradtam pár dologból. :-) Csak 6 hónapig élvezhetem a terhesség örömeit, viszont a rosszullétek kimaradtak! :-)))Sajnos közbe csúnyán beteg is voltam , jan vége felé, amikor még semmit nem sejtettem, és félek, hogy az antibiotikum okozott valamit. Majd pénteken kiderül...:-(

Drukkolok mindenkinek, hogy legyen olyan szerencsés mint én!

2009. márc. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!