Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 12. én menstruáltam...

Május 12. én menstruáltam utoljára,3 teszt is terhességet mutatott ki de jun 12. én az orvos nem látott semmit, lehet méhen kivüli terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Az orvos biztos visszahívott kontrollra.
2008. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korán mentél el. És május 15-én mensiztem utoljára, pénteken teszteltem pozitívat és csak 3 hét múlva megyek dokihoz. Előbb nincs értelme, mert csak úgy jánék mint te. Ilyen korán még nem lát semmit a doki. Ne izgulj!!!
2008. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elég boca dokid van, ha nem nyugtatott meg a méhenkívüli terhesség kizárásával.

Szerintem csinálj egy útolsó, biztonsági tesztet és ha pozití még mindig (reméljük!:) akkor szrintem hívd fel a dokid, hogy most mit gondol, nem kéne-e mégjobban körülnézni? Ja, amúgy azt nem írtad, hogy csak sina uh-ot nézett az orvosod, vagy hüvelyi ut-ot is, mert a hüvelyi uh-on sokkal korábban látszik a babó!

Ha nem mutat elég érdeklődést az orvosod, vagy nem bízol az ítéletében, akkor azt hiszem minden képpen keress meg egy másik dokit minnél hamarabb.

Nem hiszem, hogy méhen kívüli terhességed lenne, hiszen ez nagyon ritka, de azért elég veszélyes ahhoz, hogy ne járj mindenképpen a végére a dolognak.


Remélem, hogy minden rendben lesz és békés babavárást kívánok!

2008. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon arik vagytok köszönöm a valaszokat,amugy a doki nagyon lekezelö volt és csak hüvelyi ultrahangon vizsgált meg és azt mondta hogy nem lát semmit de lehetek terhes mert a tesztek a nagyon korai terhesseget is kimutatják!minden jot
2008. jún. 17. 20:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem máj07én volt meg utoljára és juni11én voltam dr de nekem se látta még a babát,holnap reggel megyek,remélem lesz valaki,ne izgulj majd látszik nem soká
2008. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam, és nekem is máj.12.-én volt meg, nekem csak valami folt volt, amire azt mondta a doki, hogy 2 hét múlva látszódi fog, és kimondhatja a terhességet. Visszahívott? Szerintem keress a neten korházakat és fórumokat róla, hogy melyik milyen így válassz orvost, és kórházat, nekem sikerült... Jó babavárást mindenkinek.
2008. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi sokat jelentenek a velemények mert sokat sirok!szoritk neked holnap, remelem megmondják hogy csodas 9 honap elé nézel minden jot és jo egészséget
2008. jún. 17. 21:40
 8/14 A kérdező kommentje:
hát visszahivott de 2 hét mulva de nem hozzá megyek hanem 1 nevesebb dokihoz most csütörtökön
2008. jún. 17. 21:46
 9/14 anonim ***** válasza:
A túl nevesebb dokival vigyázz mert sok olyat hallottam,hogy sok a páciens, és nem ér rá, nehéz elérni mikor baj van... Sok szerencsét!
2008. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát azért bizok a szakértelmében es ö legalabb áttvizsgáll es válaszol ninden kérdésemre nem ugy nint az a vén kuruzsló minden vágyam hogy aztmondja babát várok és minden rendbe van köszike jo éjt
2008. jún. 17. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!