Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes? Lehet terhesség vagy...

Esélyes? Lehet terhesség vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
25-én volt pém, amikor együtt is voltam a barátommal védekezés nélkül, előtte is és az utána lévő napokban is voltunk együtt. Tegnap elkezdtem barnásan vérezni, de nem olyan mennyiségben mint mensikor hanem sokkal kevesebb és a mai napra ez a mennyiség kb 5ödére csökkent( a mensit péntekre nem várom), a hőm 36 volt tegnap, ma reggel 36.5 délután pedig 36.6. Pár tünet amit észlelek magamon lassan egy hete: fejfájás, hányinger, szédülés, alhasi szurkálások, gyakori vizelési inger, kívánósság, a mellbimbóm és körülötte kicsit sötétebbé vált, és a jobb mellemen jól látható egy ér.
2011. máj. 4. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges h terhes vagy de inkább tesztelj ha már ennyi tűneted van.Nekem nem voltak tűneteim és mégis terhes vagyok.
2011. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.Pénteken tesztelj egyet,ha nem jön meg! Sok sikert! :)
2011. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezeket egy hete érzed? Akkor még nem is volt beágyazódva.. Ne haragudj, de szerintem beképzeled :( 9 napos terhességnél még nem érzel semmit :(
2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy beképzelem de már több mint egy hete érzem, csak valamelyik nap néztem utána, hogy mikor volt pém. Sosem figyeltem eddig, csak kezdett gyanús lenni, a ciklus-hu szerint 25-én volt.

2011. máj. 4. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A ciklus.hu-ban ne bízz :) Az csak statisztikai adatok alapján számol. Lehetett hamarabb is péd. Akkor viszont gyanus vagy :D

2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most egy kis reménysugarat látok, köszönöm, hogy írtál :) Akkor még picit reménykedek, nem tudom hogy sikerült-e.
2011. máj. 4. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ebben az esetben viszont lehetett beágyazódási vérzés is. Nem szabad a ciklus.huban bízni, engem is szívatott elég sokáig :) mostmár nem figyelek rá én sem. Nekem is vannak minimális tüneteim, de nem hiszem, hogy babás lennék.
2011. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát reménykedjünk, hátha, de írjál, hogy Neked sikerült-e! :)
2011. máj. 4. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendben! :) Sok sikert ;)
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, Neked is! :)
2011. máj. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!