Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik a menstruációm,...

2 hete késik a menstruációm, 3 tesztet csináltam, mind negatív lett. Korai volt még a tesztelés?

Figyelt kérdés

A legutolsót tegnap reggel csináltam meg.

(Mondjuk az első kettőt nem reggel csináltam meg, hanem késő délután). Rendszeresen hányingerem is van. Reggel is, és napközben is.


2008. febr. 15. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! Nem csináltál korán tesztet szerintem,én amikor késett a mensim,rá 2 ccgpra csináltam és pozitív lett! Elvileg akkorra már megtermékenyültél és a Hcg magasabb kell legyen a szervezetedben,szóval ki kellett volna mutatnia! Szerintem el kellene menni egy dokihoz, az a biztos!Szorítok!!:D

30 hetes kismama

2008. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi az előbb elírtam ... 2 napra csináltam
2008. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia szerintem ha terhes lennél már 2 hét késés után ki kellett volna hogy mutassa a teszt szerintem mindenféleképp menj el a dokihoz mert azért olyanrol is halottunk már itt hogy 8 hetes volt a kismama mégis negativ teszte produkált szoritok neked hogy baba legyen a dologban! üdv
2008. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

H ki kellett vna mutatni?Biztosan,de sok olyan tortenetet olvastam mar itt is,es baratnommel is megtortent,h nem mutatta ki a teszt neki,csinalt kettot,es egyik sem,mar 1 honapja nem jott meg neki,es elment orvoshoz,es ott tudta meg,h babaja lesz.

Szerintem is menj el orvoshoz,es O tud majd neked tenyleg erdemben mondani vmit,mi csak itt talalgatunk.

En szoritok,h az legyen amit szeretnel.

10 hetes kismama

2008. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

en is ugyanebben a cipoben vagyok. 12 napot kesik 3 teszt mind negativ es mar ket hete folyamatosan gorcsol a hasam, faradekony vagyok, hom 37kornyeken van. En sem tudom eldonteni mi bajom van olvasni h lehet hormon, gyulladas, betegseg de meg akar baba is ahogy olvasni a forumon. Tehat en bejelentkeztem dokihoz de csak masfel het mulvara volt idpont igy addig meg izgulok h mi van es remenykedem h semmi komoly. szerintem menj orvoshoz te is az a biztos. ha voltal dokinal azert ird meg legyszi h veled mi lett. sok sikert.

2008. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!