Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki "menstruált" terhesség...

Aki "menstruált" terhesség alatt, annak miben különbözött ez a mesi a szokásostól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok. Késik a mestruációm, illetve 6 napja érzem h enyhén görcsölget a hasam, viszont ma barnás színű folyásom van. Nem tudom hogy ez most miért van, még sohasem volt h 6 napig húzódott a hasam alja, és h ennyit késett a mensim.

Csináltam egy tesztet, és az negatív lett.

Szerintetek lehetséges a terhesség ennek ellenére is?


2010. márc. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz,az aki vérzik(nem menstruál) terhesség idején, az pont így mint te, barna folyás...vagy pöttyözés ilyesmi és nagyon kevés ideig,szóval én majd cisnálnák pár nap múlva még egy tesztet:)
2010. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha örülnél a babának, menj el orvoshoz. Én is vérezgettem picit terhesség elején, és kaptam rá gyógyszert, Utrogestant, nehogy baj legyen.
2010. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Vajon az nem baj h kicsit több a folyás, és sötétebb barna színű?

A derekam is fáj :(

Viszont nem érzek hányingert, sem szédülést....jajj, nem tudom h mit is higyjek :(

2010. márc. 19. 17:10
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, nagyon örülnénk a babának :)
2010. márc. 19. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem feltétlenül kell érezned hányingert, szédülést...Nekem sosem volt hányingerem a terhességem alatt, a derekam viszont fájt az elején, mindig "meg fog jönni" érzésem volt. Csinálj reggel még egy tesztet, remélem, minden oké lesz!
2010. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okés :)

köszönöm :)

2010. márc. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!