Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki nem várja...

Van valaki aki nem várja 18-19-re? Tudom még 5 nap, de izguljunk együtt! Esetleg valami észrevétel, tünet!

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is izgulhatok veletek?Csak én 23-ra nem várom, de biztos jön:(((((((((((((((((((
2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát persze,de ne légy ilyen,nem mond hogy meg fog jönni,inkább mond azt,hogy nem fog!!!:))))

Nekünk ez az első hőmérős hónapunk és elvileg jókor is voltunk együtt,szóval bízom a dologban!!

2010. jan. 13. 18:09
 3/25 anonim ***** válasza:
én holnapra nem várom de nagyonn szurkoljatok nagyon örülnénk a picinek korotok? puszi 21L
2010. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szia 21L! Én 28 vagyok és már nagyon vágyunk egy babára,már ez a 9-dik hónapunk hogy szeretnénk,de az istenért nem akar összejönni!!! Mikor tesztelsz?
2010. jan. 13. 18:23
 5/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 17-18-ra nem várom, de még semmi tünetem sincs, hát majd 20-án csinálok tesztet, ha még aktuális lesz.
2010. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én 20-dikára nem várom. Drukk mindenkinek!
2010. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok És ez a második hónap sajnos a párom külföldön dolgozik igy csak pént szombat vasárnap van itthon igy kicsit nehézkes de ha jönni akar ugyis jön remélem most baba jön nem a mensi ha holnap nem jön meg szombaton csinálok!!puszi nektek és mihamarabbi babásodást nekünk:):):)21L
2010. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Nekem csak annyi a tünet,hogy enyhe menzis görcsök vannak,de ez általában mindig van,meg ma 2 tizedet csökkent a hőm,de remélem ez még nem ok a menzire!!
2010. jan. 14. 10:15
 9/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok.

Nekem holnap lesz a 28.ciklusnapom. Sajnos elég rendszertelen a mensim (legutóbbi 37 napos , azelőtti 28 napos volt), így azt sem tudom mikorra ne várjam :-(

Ez a hónap annyiban más mint a többi, hogy 3 napja olyan érzésem van mintha egy lufi lenne az alhasamban. Nem fáj, inkább kellemetlen. Mindig hason szoktam aludni,de most a "lufi" miatt nem tudok.

Mikor teszteltek?

Drukkolok mindenkinek!

25L

2010. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem vártam mára!nekem mindig 28napos!és még semmi:)remélem nemis lessz!picit szurkál a bal petefészkem de remélem nem azért mert reggelre megjön....amiota mensizek 28nap remélem nem most lessz a kivétel szurkoljatok puszaaaaa baba21L majd irok h mivan..:)
2010. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!