Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatosan innék. Lehet...

Folyamatosan innék. Lehet tünet? Eddig ha napi 1l-t megittam sokat mondok. Most viszont 2-3 napja nem győzök inni. Folyamatosan érzem, innom kell. Tegnap is több, mint 2l teát ittam. Ma délig megittam vagy 1,3 l-t, levessel együtt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"Viszket a bal fülem és két napja magas a hőm, lehetek terhes?" Naponta ezer ilyen kérdés van. Mindegyikre az a válasz, hogy ha kimarad és pozitívat tesztelsz, akkor terhes vagy, és akkor minden lehet tünet. Az is, hogy a szokásosnál szomjasabb vagy.


Én drukkolok neked, de tüneteket ne keresgélj magadon, pláne nem az előtt, hogy késne a vérzésed.

2010. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszket a bal fülem...ez tetszik:-)Finom voltál és nőies:-DDD
2010. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elnézést érte, bántani nem akartam senkit.


És megértem, hogy itt mindenki minél előbb babára utaló tüneteket szeretne felfedezni magán. Erre rátesz még egy lapáttal, amikor beírnak azok a szerencsés (?) nők, akiknek korai ovuláció miatt a nemvárt előtt már voltak terhességi tüneteik. Persze, hogy az ember lánya, ha nem hallgat a józan eszére, azonnal a nyomukba akar lépni?


És mi lesz ebből hosszú távon? "Már egy hete késik, de nem merek tesztelni, olyan sokat csalódtam már." Mgí ha a józan eszére hallgatna, akkor a nemvárt előtt egyáltalán nem keresgélne tüneteket, nem tesztelgetne (pláne nem délután), amikor azonban késik, akkor merne tesztelni, hiszen végre eljött az ideje.

2010. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na én most pont így vagyok, mint te. Én sem iszom túl sokat, jó ha 1 l-t, mert nem vagyok szomjas, most viszon 2 napja én sem győzök inni. De még van 6-7 napom a nemvártig. De nem hinném, hogy ez a babára utalna. Te hanyadik napon vagy?
2010. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sokat ittam kb. a mensruáció előtt egy héttel, még éjjel is megittam vagy négy dl-t, de hogy ez a szoba száraz levegőjétől, vagy a babától volt-e ezt nem tudom.

9 hetes km

2010. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
11dpo-n vagyok.Teszteltem ma.- :(
2010. febr. 25. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keress magadon ilyen tüneteket saját magad életét könnyited meg vele hidd el.Saját tapasztalat 2 év alatt...
2010. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szóltam, hogy csak késés esetén tesztelj.


Első vagyok

2010. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!