Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MÁJUS 11 körülre nem várom,...

MÁJUS 11 körülre nem várom, hasonló cipőben esetleg valaki? Azért keresek "sorstársat", mert örjítő tud lenni ez a várakozás, hogy vajon sikerült-e végre!?

Figyelt kérdés

Ki hogy vészeli át a várakozás napjait?

Nekünk eddig nem sikerült (pár hónapja próbálkozunk),ebben a hónapban pedig csak PÉ előtt 3 nappal tudtunk együtt lenni,utána már nem,és előtte sem.


Elvileg ez is jó lehet,így ebben a hónapban is bizakodva várok.


2011. máj. 2. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/236 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ápr.26-én volt az inszem, második. Elvileg 12-én fog, vagy nem fog megjönni.
2011. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/236 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok,és egészséget mindenek előtt!
2011. máj. 2. 12:02
 3/236 anonim ***** válasza:
100%
Neked is! Én is szorítok neked!
2011. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/236 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 15-re nem várom. Már majd megőrülök, mindent csinálok, csakhogy ne gondoljak rá.

Kitartást és minél előbbi Boldog Babavárást:))

2011. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/236 anonim ***** válasza:
100%
én is május 11-ére nem várom... Már most tesztelnék ha lehetne...
2011. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/236 A kérdező kommentje:

Én az első terhességemnél végig teszteltem,peteérés után 4-5 nappal kezdtem,aztán előbb utóbb pozitív lett.


Egyébként furcsa,hogy az időn túli pozitív teszteket mindenki úgy szidja (jogos,hogy inkább nem lehet hinni neki hogy aztán ne legyen csalódás a vége),de nekem ilyen volt az első,azt hiszem 4 nappal nemvárt előtt.

Aztán egyre hamarabb,egyre erősebb csíkjaim lettek.

2011. máj. 2. 13:49
 7/236 anonim ***** válasza:
100%
Május 1-15-ig megjöhet (anti-ciklusom van :) ) Így most én is nem-várom, és izgulok, reménykedek. Az utolsó mensi ápr.2-volt, így már a 31. napnál járok, de még nem merek tesztelni, pedig egy csomó "tünetem" van. Csak attól félek, hogy beképzelem őket... Szorítok nektek, ha van valami fejlemény, írd majd meg.
2011. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/236 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 12-13-ra nem várom. A 2. "próbákozós" hónap, és kistesóra gyúrunk. Már én számolgatom a napokat. Elég nehéz. Nekem van tesz-veszes 10-es tesztem. Azt hiszem, jövőhét kedden már tesztelni fogok. De még az is nagyon sok idő! Drukkolok mindannyiunknak! K..
2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/236 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

14.-re nem várom, de nagyon nem...:)

január óta próbálkozunk, februárban volt egy spontán vetélésem 6 hetesen, 1 hónap pihi, és egy sikertelen hónap, remélem most sikerül. Mi is kistesóra gyúrunk, van már egy 28 hónapos kisfiam, aki elsőre sikerült minden gond nélkül, úgy látszik a kistesóért nagyon meg kell küzdenünk. Drukkolok mindenkinek, és várom a fejleményeket én is. :)

2011. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/236 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már én is csak azt várom, hogy tesztelhessek! Én nem bírtam, már ellőttem 3 tesztet, meg is érdemeltem: türelmetlenségem eredménye 3 negatív teszt...

Május 4-5re nem várom, de már megveszek, folyton ezen jár az eszem.

Van egy 16 hónapos kisfiam és mikor őt vártam nem voltam ilyen türelmetlen, de mikor alszik ebéd után meg este és magam vagyok, folyton az bujkál bennem, hogy: akkor egy teszt? De már ha megerőszakolom magam, akkor is kivárom ezt a 2 napot (többet úgysem tudnék...)! :)

Majd írj, ha teszteltél ;)

2011. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!