Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek volt cisztája,...

Ha valakinek volt cisztája, jó, vagy rosszindulatú kinek milyen formában voltak tünetei?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciszta nem rosszindulatú -akkor már nem cysta a neve , szinte mindenkinek van, csak lehet hogy nem épp akkor vizsgálják. Tünetet akkor okoz ha megreped, fájhat is. Nem betegség, inkább csak jelenség. Cisztának hiszik a vizsgálatokon sokszor az érő petetüszőt is ami fiziologiás folyamat.
2009. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem nem lehet egy cisztát összetéveszteni egy érett tüszővel!Az én orvosom mért nem keverte össze?Hát az az orvos nagyon ......,aki összetéveszti!Nekem is volt a jobb petefészkemen ami folyamatosan fájt,az együttlétek fájdalmasak voltak a férjemmel az ülésnél úgyéreztem nyomódott és azért mentem orvoshoz(több ciszta volt a petefészken)Megvártunk két-három ciklust,pont a műtét előtti nap vizsgált meg az orvos és közölte hogy már nincs is ott.Kifakadt.Fájt a hasam de nem volt olyan borzasztó.2 hét táppénz és utánna már dolgozhattam.Azóta nincs gondom.Neked is van/volt?Mik a tüneteid?Ez így 100% amit leírtam és ne hallagass senkire ha van valami hasonló problémád menj orvoshoz.Az a legjobb.
2009. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az orvos hogy van egy 15x15mm cisztám,késik már 10-12 napja több tesztem is + lett,elküldött vérvételre a hcg 7,6 lett holnap megyek vissza hozzá.néha nyilal az oldalam,közben pénteken megjött alig volt valami meg szombaton, vasárnapra elmúlt.Ma megint nem is vérezgetek inkább pecsételgetek.Most már nagyon kiváncsi vagyok hogy mi van
2009. márc. 9. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Össze lehet téveszteni az érő tüszőt a cystával, lásd Ultrasonographia c. könyvet, nem az orvos hülye.Érdemes kivizsgáltatni egyébként, ha nincs tünet akkor is szokták nézegetni ultrahanggal vagy CT-vel.
2009. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!