Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még sokáig élni ha...

Lehet még sokáig élni ha valakinek rosszindulatú daganata van?

Figyelt kérdés
Ma derült ki hogy apukámnak rosszindulatú daganat van a gyomrában, és meg fogják műteni. Az eddigi vizsgálatok szerint máshol még nincs elterjedve, de nagyon el vagyok keseredve mert sok rokonunk halt már meg rákban. Arra lennék kíváncsi hogy vannak olyanok akik még sokáig éltek így? :(:(:(
2009. szept. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Dédipapám veserákos

Nagypapám leukémiás

Nagymamámnak méhrákja

Anyukámnak melldaganata van...


Mama és anyu él,nagypapám olyan 8 év után halt meg,de ő később került orvoshoz:(


Ami fontos,nap 10dkg mandula,paradicsom, és van egy víz ami segít...gondolom fog kapni kemoterápiát is majd...de hidd el meg fog gyógyulni:)A lényeg,hogy olyan ételekt fogasszony amik visszaszorítják a terjedést,ilyen mandula és a paradicsom is:)

Én hiszek apukádban te is tedd ezt:)

2009. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

ha apukádnak nemlesz áttétje, megműtik, és sikeres lesz a műtét, akkor bizony még élhet elég sokáig.

szurkolok neki.

2009. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Igyekszünk odafigyelni a helyes táplálkozásra. Nagyon remélem hogy nem lesz gond...
2009. szept. 14. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyumnak is most nyáron állapítottak meg jóindulatú daganatot.

Azóta már megműtötték, és nincs daganata, de a műtét miatt ott még mindíg fáj neki. de szerencsére megygógyult, ahogy a Te apukád is meg fog!

nagyon szorítok neked, és szurkolok, hogy minden jól sikerüljön!

16/L

2009. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyasszon klorofill-tartalmú ételeket is bőven pl. sóska, saláta, azok nagyon egészségesek. Gyógynövények is segíthetnek pl. gyermekláncfű (de erről szerintem ki kell előbb kérni az orvos véleményét. A húsféléket viszont csak módjával érdemes ilyenkor fogyasztani, minél kevesebb, annál jobb (legalábbis én így tudom). Biztos vagyok benne, hogy meg lehet teljesen gyógyulni, és utána teljes életet lehet élni. Teljes gyógyulást kívánok neki!
2009. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!