Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek csak lombikkal lehet...

Akiknek csak lombikkal lehet babájuk, mióta próbálkoztok, hányadikat csináljátok és hanyadik sikerült?

Figyelt kérdés

Szoval csak kiváncsi vagyok , hány lombikos sorstársam van. Hányan járunk egy cipőben?

Mi kettőn vagyunk tul, sikertelenül.

Szeretném tudni, hogy ugy álltalában hanyadik lombik sikeres.?


2011. máj. 6. 19:28
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

3 év, két sikertelen lombik.

Mi most itt tartunk.

Van akinek az első sikerül, van akinek a sokadik sem. :-(

2011. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

12 év próbálkozás műtétek sora majd egy sikertelen lombik!A második sikerült 1 éves a kisfiam!

2011. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! több mint 4 év, 5 sikertelen inszemináció, 4 lombik. Második lombik egyetlen petesejtből(!)-nálam van a probléma, magas fsh alig tudnak stimulálni-, sikerült, 6 hét 2 naposan kiderült m.kívüli, szétrepedt a petevezeték, azonnali műtét. Pár hete 4.lombik sikerült, itt 4 manócskát kaptunk vissza, 5 hetesen megszakadt a terhesség, elvetéltem...Megyünk tovább, köv.ciklusban indulunk, sosem adjuk fel.
2011. máj. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 év próbálkozás, 2 lombik. A második sikerült, 2 blasztocitát kaptam vissza. Sajnos az 5 héten elvesztettük. Most készülök a MensMentisbe, mert magas a TSH-m és amíg ezt rendbe nem rakja valaki, addig nem akarok mégegy lombikot. Minden sorstársamnak sok sikert és erőt a továbbiakhoz!
2011. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:

Talán kicsit tudtok belőle erőt meríteni:

2009 májusában volt az első lombikom,

folyamatosan csináltuk a lombikokat, mindig sikertelenül.

Idén februárban vágtunk neki a 6. lombiknak, miután végig csináltuk a Gyuri bácsi babaváró csomagját.

Ma vagyok 14 hetes babás.:-)


Sok sikert mindenkinek!

2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Mankával kicsit" ismerjük" is egymást! A sorstárs vagyok!

Mindenkinek köszönöm a válszát!

Utolsó válaszolónak! Ez nagyon nagyszerü hír, mert mi is isszuk a Gyuribácsi féle teát! Még csak a méregtelenitésnél járunk de ha szerencsék van a a beültetésre ott fogunk vele járni ahol kell.

2011. máj. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!