Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok, akik hosszú...

Vannak olyanok, akik hosszú próbálkozás után úgy döntöttek, hogy nem görcsölnek tovább, nem gondolnak babára és nem tesztelgetnek korán és nem ovutesztelnek? Hogy álltok most hozzá?

Figyelt kérdés
Én elhatároztam, hogy a mostani menszeszem után már nem fogok ezen görcsölni. 10 hónapja számolok, nézem, figyelek és kezdek készen lenni. Szeretném, ha meglepi lenne, ha meglenne a varázsa. A hőmet nézem továbbra is, de akkor leszek együtt a párommal, amikor jól esik. Ti hogy nem készültök a babára?
2009. márc. 10. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Hidd el az a legjobb amit tehetsz, én évekig nem tudtam nem gondolni arra, hogy belenyugodjak. Minden hónapban, amikor megjött egyre jobban őrjöngtem, már minden hülyeség az eszembe jutott. A férjem folyamatosan nyugtatott, mondjuk nekünk egy műtét is közbejött. Abban a hónapban, amikor már a hőmet sem mértem csak úgy a 10. naptól és elfogadtam azt, hogy lesz ami lesz no akkor estem teherbe! Ma már 35 hetes boldog terhes vagyok! Valamennyire tényleg el kell tudni fogadni, ez mindenkinek egyéni időben is nekem elég sokáig tartott, de megérte, mert itt ugrabugrál a pocakomban a kisfiam. És képzeld még csak hányingerem sem volt egyszer sem!

Kitartás nagyon drukkolok neked!

2009. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok Nektek és remélem hamarosan mi is megélhetjük a férjemmel ezt a csodát. :)
2009. márc. 10. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Mi 10 hónapja próbálkozunk, és pont tegnap este jött az ézés, hogy tele a hócipőm az egésszel. Most péntekre nem várom, és nagyon furcsán érzem magam. Már másfél hete mást sem csinálok csak analizálom a testem, az érzéseim stb. Kezdem betegesnek érezni a dolgot. Tegnap vettem tesztet, de már egyáltalán nincs kedvem tesztelni. Kicsit depressziós hangulatom van.

Most úgy érzem, ha menszesz lesz, hát legyen!

Egy kicsit elfogyott a lelkesedésem. És ami a legszebb körülöttem mindenki babát vár, vagy most szült! Hihetetlen!

2009. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem is ez a helyzet. Mi 8 hónapja próbálkozunk és ebben a hónapban már a hőmet sem mértem, mert felelsleges. Nagyon nehéz nem ezzel foglalkozni, mert mindíg eszembe jut, de már kezdek belenyugodni. Már úgy állok a dologhoz, hogy biztosan meg fog jönni, nem nézem a testem, mert már számtalaszor becsapott és nem hiszem hogy a kimaradt mensi előtt bármilyen jel lehetne. Orvoshoz azért megyek, hátha végre kideríti, hogy mi a gond. Most erre koncentrálok, hogy milyen vizsgálat és eredmény lesz, nem gondolok arra, hogy sikerült-e!! és csak mosolygok azon amikor itt mindenki azt kérdezi, hogy ilyen és ilyen jelem van 3 nappal a peteérés után, terhes vagyok-e
2009. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is görcsöltem 5 honapon keresztül multhonapban el döntöttem nem érdekel jön majd amikor jönnie kell és láss csodát ma + teszteltem:)))))))))))))))igaz 2 honapig ittam a palástfü teát meg iszom most is meg 1 honapig ittam cickafark teát.
2009. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! (2. válaszoló vagyok)
2009. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi másfél évig próbálkoztunk hiába. Aztán megbeszéltük, hogy lesz ami lesz, lehet, hogy nem is lehet gyerekünk. Aztán olyan dolgok történtek az életünkben ami elvonta a fegyelmet a gyerekről (munkahelyváltás, lakásfelújítás egyebek). Onnantól hogy nem "próbálkoztunk" egy hónapra rá összejött és most egy 4 hónapos gyönyörű kisfiú boldog szülei vagyunk.

Kitartás:)

2009. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a begőzöléssel. Férjem teljesen nyugodt, ha jönnie kell, majd jön - mondja mindig, de én eddig ezt nem így éltem meg. Sokak írják itt is, hogy nem kell vele foglalkozni, de nagyon nehéz, nem is tudom, hogy fog menni, hiszen az embernek alapjáraton eszébe jut, ha meglát egy "jó" nyákot, vagy késik a havi...szóval sok a lehetséges jel. Én most elkezdtem újra aerobicozni, azzal is elvonom a figyelmemet, remélem tényleg, hogy mi is így leszünk - nem figyelünk és jön a baba. Kívánm mindenkinek, aki kisbabát szeretne, hogy minél előbb sikerüljön! ÉS kitartást mindazoknak, akiknek még várniuk kell "kitudjameddig" a kis angyalkára. :)
2009. márc. 10. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Van azóta valami eredmény?
2009. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült áprilisban teherbe esnem, de sajnos 9 hetesen ismét elment a babánk. :( Most szünet megint és indulnak a kivizsgálások. Már nem nézek semmit, se hő, se ovu, nem érdekel. HA odafönt megírták, hogy lesz babánk, akkor előbb utóbb biztosan lesz.
2009. júl. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!