Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy délutáni negatív teszt...

Egy délutáni negatív teszt ellenére lehetséges hogy baba van?

Figyelt kérdés
minden jel arra utalt,hogy babás vagyok.Alhas fájás,mell érzékenység az elején.Barnafolyás,szeretkezésnél enyhe vérzés egyszer.Az előző mensim megjött,de öt nap helyett,csupán három napos volt és az is gyenge nagyon.A februári mensim már késik 9napja.Két napja,délután csináltam egy tesztet,de negatív lett....Szerintetek tévedhetett a teszt vagy nem vagyok babás?Csináljak egy újabb tesztet vagy irány a doki??
2008. febr. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék mégegy tesztet.
2008. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden féle képpen tesztelj, gyerunk, drukkolok!!
2008. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom (saját tapasztalat), hogy tovább tartsd a vizeletben a tesztet, mert nálam is az volt a titok nyitja. Hajrá!!! Drukkolok, hogy poz legyen!!:)
2008. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem szolokhoz,meg egy tesztet csinalj.

Drukkolok!

2008. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megfogadom a tanácsotokat és csinálok még egy tesztet...Én is nagyon remélem,hogy két csíkot láthatok..:)
2008. febr. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!