Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elötti barnázásra van...

Mensi elötti barnázásra van valami házi gyógymód vagy orvoshoz kell fordulni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már Babát!Peteérésem van,mert használok ovu tesztet.De minden mensi elött barnázok.Lehet,hogy ezért nem sikerül már lassan 1éve a Baba?
2009. márc. 11. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megérett a petesejtem, de a tüsző nem szabadult ki ezért nem volt szabályos a ciklus 2. fele, ezért volt a barnázás. Az ovuteszt ilyenkor pozotív ám... Mondd el a dokinak és kérj teljes hormont. 1 év után főleg. Minden jót
2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is néha előfordul hogy barnázással kezdődik a mensi, de most voltam hormon vizsgálaton és minden értékem tökéletes. De ettől függetlenül menj orvoshoz és kezdjetek el vizsgálódni, mert az idő csak múlik. Az egy év már meddőségre adhat okot, és időbe telik amíg kiderül hogy mi is van valójában.
2009. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Palástfű tea többek között erre is jó. Ha nem hoz rendbe, akkor a doki tud segíteni hormonvizsgálattal.
2009. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Pontosan ez volt a 9.hónapunk,hogy próbálkozunk.A barnázásos dolog pedig csak 2hónapja kezdödött.2dokinál is voltam,de mindegyik azt mondta nincs semmi baj,probálkozzunk sokat és sikerülni fog.De mégsem és engem ez a barna dolog nagyon zavar.Keressek fel egy 3.orvost?Vagy mit tegyek?
2009. márc. 11. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
A palástfüvet iszom peteérés óta,igaz csak ebben a hónapban kezdem el.Talán a következő hónapban már segíteni fog?!
2009. márc. 11. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták semmi baj nincs a barnázással. Aztán elmentünk a meddőségibe, a hormonjaim jók lettek, vagyis határértéken belülvolt mind, mégsem repedt meg a tüsző. Tehát ha a hormon rendben az önmagában még nem készpénz, hiszen én vagyok rá az élő példa, sőt vannak itt lányok, akiknek hormonjaik rendben, mégis PCO, mégis meddőség, stb. Lassan kérjetek beutalót a meddőségibe, veszíteni valód nincsen.
2009. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!