Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérséklet? Néztétek már igy?

Hőmérséklet? Néztétek már igy?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a hőt reggel egy időben kell mérni , meg az legyen az első megmozdulás, és csak érdeklődnék hogy ha napjában többször mondjuk két óránként mérek hőt hüvelyben és az mindig 37.1 től 37.8 ig közlekedik az jó? tudom hogy napközben magas hiszen mozgunk meg minden ilyen egyéb, de nem tudom hogy alapjáraton ugye menstruácio környékén mikor elvileg ugye alap hő meg alacsonyabb akkor nap közben is alacsony vagy akkor nap közben is 37 feletti? bocs ha kicsit értetlen vagyok,

köszönöm a válaszokat, akik már nézegették igy a hőmérsékletüket, esetleg kíváncsiságból :)


2011. máj. 12. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá ennyire!

Egy éjszaka alatt le tud esni a hó, ha menszilesz...kár ennyit nézegetni.

2011. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a nappali is magas volt amikor terhes lettem,szóval értelek.bár azt mondják nem a nappali számit,igy is van,de én mégis mértem,és érdekes hogy akkor az is magas volt.nekem 37-37,3 volt
2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem... mi a jó francért hőmérőztök napközben? semmi értelme! Ahogy írták előtte egy nappal, de akár még a mensi 2. napján is leeshet a hő.
2011. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért nem kell leharapni a fejem, csak kíváncsiság mert még soha nem hőmérőztem igy, meg amugy sem mert nem nagyon szoktam foglalkozni akkor sem ezzel még ha meg is vagyok fázva, és egyszerüen nem is tudtam hogy ilyen hőket produkálhat az ember, ennyi semmi extra nincs ebben, valószínű ezt a hónapot végig követem meg a következőt hogy legyen viszonyítási alapom és kész. bocsi.
2011. máj. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!