Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi így az esély a teherbee...

Mennyi így az esély a teherbeesésre? Tudom, sok az ilyen kérdés, de elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a következő: lehetséges-e úgy a teherbeesés, hogy a nőn éppen menstruál? (3.nap) több dolgot is olvastam, van aki szerint így esélytelen, van aki szerint így is lehet. Sok párról tudok, akik naptármódszerrel védekeznek, és nem esett teherbe a nő. A naptármódszer szerint ilyenkor pedig nincs esély a teherbe esésre. Akkor mi az igazság?
2011. máj. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

HA a nő ciklusa megfelel a nagykönyvben leírtaknak,akkor nem lehet így teherbe esni.

De elég egy spontán extra peteérés mondjuk egy orgazmus hatására,vagy egy egyébként nem diagnosztizált (nem tud róla) kettős peteérés és máris baba lehet a dologból.

2011. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet menstruáció alatt teherbe esni, DE csodák azért vannak. Nem úgy működünk mint ahogyan a nagykönyvbe meg van írva.Tehát szerintem csekély esélyed van, de mint hogy mondtam, csodák igenis léteznek.
2011. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint van rá esély, csak nagyon kicsi. :)
2011. máj. 12. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért van az, hogy az aktus óta alig van meg? Ennyire bofolyásolja a szex? 3.napon még azért szokott lenni, de most szinte semmi, a tampont alig bírom felhelyezni, csont száraz vagyok.Ennek mi az oka?
2011. máj. 12. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Esély van rá, mert nem atomóra a szervezet. Minden évben szinte mindenkinek van 1-2 olyan ciklusa, amikor nincs Pé-je. És ilyenkor viszont pé bármikor lehet, a mensi előtt közvetlenül, a mensi alatt vagy után, vagy akár csak a következő Pé időpontjában is.
2011. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!