Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetséges, hogy túl...

Olyan lehetséges, hogy túl sok a progreszteron és emiatt hormonzavar alakul ki, ez vezethet ahhoz, hogy egy új "ciklus" elején sokáig emelkedett szinten marad még a hő?

Figyelt kérdés

Mensiben is bezavarhat ez, hogy ezáltal elmarad vagy pedig túl kevés vérzés lesz?

Köszönöm, aki tudja a választ!!


2011. máj. 15. 19:36
 1/2 sumergo ***** válasza:

Nem tudom a választ, de a progeszteron hatása alapján lehetséges, hogy van ilyen. Azért gondolom, mert sikertelen lombik esetén van akinek nem jön meg amíg kapja a progeszteron készítményt. Amikor viszont abbahagyja, akkor igen. Rám mondjuk nem volt igaz, mert nekem a progeszteron hüvelykúp mellett is megjött a mensim, csak akkor nem, amikor terhes is lettem.

Nőgyógyász tudhatja a választ, vérből biztosan meg lehet állapítani van-e ilyen gondod.

2011. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Mert az a gondom, hogy sokáig marad emelkedett a hőm, még a ciklusom elején is, tehát fokozatosan és nehezen esik le, és most mensim is alig volt, már ha ezt annak lehetne nevezni, inkább pecsételős vérzés volt ez. És szinte minden nap reggel van egy kis pecsétem wc papíron (rózsaszín vagy piros). Nagyon aggódom emiatt, hogy miért van ez.

2011. máj. 16. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!