Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek még van egy hete a...

Akiknek még van egy hete a nem vártig, azokkal mi újság? Görbék? Tünetek?

Figyelt kérdés
Én 19re nem várom de nem érzek semmit , csak annyi hogy néha szurkál a bal petefészek környéke meg a méhem környékén de nem tulajdonítanám tünetnek , vagy nem tudom.
2009. márc. 12. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkál, már hétfő óta folyamatosan és fáj is kicsit, meg mintha feszülne. Egyéb semmi. Én sem tudom ez mi lehet, de az biztos, hogy eddig nem volt.
2009. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszomat kiegészítve: nekem is egy hétig van addig amíg kiderül... :)
2009. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem 18adikán nem kénne megjöni!am semi tünetem!csak egy kis fehérfolyásom van!
2009. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah a fehérfolyás én kérdeztem tegnap a 21. nap krémes folyás kérdést az még megvan de nem tom jó vagy rossz .

Görbétek nincs?

Mikor akartok tesztelni?

2009. márc. 12. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Görbém nincs, másfél hete beteg vagyok, úgyhogy nem mennék vele semmire...

A nyálkával kapcsolatban tegnap hasznos oldalra leltem, ezt szerintem érdemes megnézni:


[link]


Tesztelni? Leghamarabb jövő hét kedden, de ha kibírom megvárom a 19-ét és ha nem lesz semmi csak akkor.

2009. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!