Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek indult úgy a terhessége...

Kinek indult úgy a terhessége hogy barnázott és erősen görcsölt?

Figyelt kérdés

Élénk színű vér nincs, csak barna és nem sok, viszont iszonyat görcseim vannak, szinte csak feküdni bírok.


Köszi a válaszokat!


2011. máj. 16. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos!A nagyon erős görcs nem jó!A barnázás lehet ártalmatlan ,de lehet gond is.
2011. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt és 2 napig tartott. Ha nem javul, menj el orvoshoz feltétlenül!
2011. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok!

Kedves második, neked is ilyen volt, és terhes maradtál ?

2011. máj. 16. 08:44
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt nem írtam hogy szombaton és tegnap is halvány pozit teszteltem.
2011. máj. 16. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Igen, terhes maradtam, de a 10. héten megállapították, hogy elhalt. Nem ez volt az oka, sokszor előfordul az esedéke napján a barnázás. Nálam valószínüleg progeszteronpótlás segített volna, de az akkori orvosom nem foglalkozott ezzel. Azóta is várjuk a kistesót, szeretnén ezt a hónapot már sikerrel zárni.....Szerintem menj el a dokihoz, lehet, hogy ad rá progeszteront (Duphaston, Utrogestan).

Sok sikert, boldog babavárást!

2011. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb lásson orvos, mert valóban az erős görcs nagyon nem jó! Barnázás a hormonváltozásra utal, amit lehet, hogy elég kezelni gyógyszerrel, de ne várj vele, inkább védd ki a bajokat, vagy ha nincs, akkor hamarabb megnyugszol.
2011. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan menj orvoshoz! Ha az orvosnak tudsz mutatni egy halvány pozitív tesztet, akkor már nem küldhet el! Kérj vérvizsgálatot és hormonpótlást, mert baj lehet az erős görcsökből!
2011. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!