Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már ilyen valakinek? 3...

Volt már ilyen valakinek? 3 hónapja 2 napos ciklusaim vannak. Az elsőnél nagy volt az öröm, de nem lett belőle baba. De hátha most. Folyt köv.

Figyelt kérdés
Szóval az első 2 napos barnázást követően mindenki azt mondta hogy tuti babás vagyok.A tesztem X-epil nagyon halvány pozitív volt! Aztán elmentem dokihoz, azt mondta hogy "Nem igaz nem érzem hogy meg van", és haza zavart. ( Ezt írtam is nektek)A második hónapban volt 1 nap vérzés és 2 nap barnázás. Tesztet nem csináltam, mert féltem hogy újra lezajlik a múlt havi pofára. Megeggyeztem magammal, hogy vége a vizsgaidőszaknak a fősulin ( esti) akkor elmegyek egy kivizsgálásra. A harmadik hónap most volt. 8.-án egy nap erős vérzés majd 1,5 nap barnázás és ennyi. Annyit aludnék mint egy mormota, és folyamatosan nyűgös vagyok, de a vizsgákra fogtam. Tegnap voltam a Tescoban, hát mondom, ha már itt vagyok veszek egy tesztet. Vettem megcsináltam, és reggel majdnem lefordultam a WC-ről, amikor két csík jelent meg. Néztem forditgatta, de ott volt, még az árnyékos szobában is láttam. ( vizelet sugaras X-epil)Nagy hévvel leülök írni nektek, és mire bekapcsoltam a gépet eltűnt a csík, és csak a controll csík maradt! Ilyen van? Vegyek egy másik tesztet? Van olyan hogy álpozitív időn belül? Segítsetek, 2 éve várok babára, és most mikor épp felfüggesztettem a projektet, mert az öcsémet magunkhoz kell vennünk ez történik. Nagyon örülnék, csak nem tudom lehet e!!! Ha a párom hazajön elzavarom egy másik tesztért...
2011. máj. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


hú te szegény ez a teszt nagyon játszik veled..

nem is tudom mit mondjak

milyen érzékenységű a teszt?


amúgy meg az is lehet hogy tényleg kisbaba van csak még

annyira kevés a HCG a szervezetben hogy alig kivehető.

próbáld meg holnap reggeliből de akár ma is hátha ott lest megint a csík.

most olyan tesztet vegyél ami pipettás.

több vizeletet tudsz nyomni a tesztre és akkor hátha jobban kimutatja

gondolom én ( ez a lepisilős nem vmi jó szerintem ! )


remélem tudtam segíteni

14 hós baba anyukája

2011. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt. Velem is hasonlók történnek mostanában. Mintha a sors direkt büntetni akarna minket...

Szerintem mindenképp tesztelj még. És ha negatív lesz, akkor fogd fel úgy, hogy nincs baba. Én is így vagyok vele. Vannak tünetek, nem jött a mensi, a tesztek meg szórakoznak...

Én már attól tartok, hogy tényleg nem is fogok tudni róla amikor már több hónapos terhes leszek...

Mi is régen várjuk a babát: másfél éve...:(

2011. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ettől félek...azt tudod,hogy bizonyos korú terhességet már nem is mutat ki a teszt?!
2011. máj. 24. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam róla. De gondolom, ha nem másból, hát abból, hogy nő a hasam, már csak észre fogom venni. :) Azt hittem egyértelműbb lesz a dolog, de nem. :) Dokihoz meg nem mehetek állandóan...
2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!