Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha clostis hónapban sajnos...

Ha clostis hónapban sajnos megjön, az álltalában hány napra? Csak mert én a 33. napon vagyok és még nem jött meg, de a tesztem negatív. Nem érzem, hogy baba lenne, csak nagyon szeretném.

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Elviekben a Clostylbegit beállítja a ciklust.

Lehet éppen ciszta is vagy valami más, mindenképp konzultálj az orvosoddal.

2009. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha sok esetben nincs is szükség a reggeli hő mérésére, most nagyon jó lett volna ha van egy hőgörbéd Closti mellett.
2009. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Doki megnézett ultrahangon és nincs ciszta, erre írta fel a clostit.
2009. márc. 12. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.Closty szedése mellett nem kell mérned a hődet?Szerintem ez alap.Tőlem a dokim mindig kéri a diagrammot.Ezen kívül nem nézi uh-val,hogy mikor van peteérésed?Ez a closty mellett fontos lenne.Szerintem mostantól mindenképp hőmérőz és abból tudsz számolni,hogy mikor kellene NEM megjönnie.

Sok sikert!

2009. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
O.k. De nektek hány napra jött meg?
2009. márc. 12. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
20:22-es vagyok.Nekem az 1 clostys hóban 33-ra,a 2-ban 27-re,most vagyok a 3-ban,ha jól számolom most is a 33-ra fog,kivéve ha 15 hónap után végre sikerülne.Előtte a ciklusaim 24-46 nap közöttiek voltak.
2009. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ezek szerint ez a bogyó nem lövi be pontosan 28 naposra. Remélem nem fog neked megjönni!!!!!!
2009. márc. 12. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szorítok neked!Annyit azért megtehetnél,hogy holnap reggeltől méred a hődet,és ha magas akkor lehet sikerült.
2009. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az első clostis hónapban vagyok.és minden jel arra mutat hogy volt peteérésem.Lement a hőm, aztán hirtelen felugrott.Volt tojásfehérjés nyákom is amit azelőtt sosem tapasztaltam.A pg 53 am is jelzett peteérést tehát most nagyon reménykedem hogy sikerült:)

Én is most kezdtem hőmérőzni a clostis hónapban.Addig nem mértem, de nagyon jó mert sok minden lehet látni belőle.Szerintem ha nem jön meg még vagy 3 napig tesztel még egyet és ha akkor is negatív akkor menj dokihoz.

2009. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!