Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álltalában mien mozdulattal...

Álltalában mien mozdulattal ül fel egy baba?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám nagyon szépen egyenes háttal óráákig képes ülni ha felültetem.Tegnap egyedül felült de nem láttam hogyan, azóta nem sikerült neki.Szeretném valahogy gyakoroltatni vele, vagy megmutatni hogy hogy kell csak én sem tudom az ő mozdulataival
2008. júl. 20. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek leggyakrabban négykézláb állásból popsira tolattak.
2008. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a négykézlábról félreül.De van olyan gyerek aki nem mászik,hanem a popsiján csúszik,tehát ülve araszolgat.
2008. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 8hós afiam. Nálunk a hét mutatványa pont ez volt. Hasról négykézlábra,arról pedig ülésbe. Ti másztok már? mi inkább hátrafele araszolgatunk még.
2008. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mászik, de nem is akar!! Négkézlábra áll, utánna pedig feláll, eszébe sem jut mászni.
2008. júl. 20. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi meg a felállást se tudjuk megvalósítani.
2008. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!