Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi elött ha sikerült a...

Menzi elött ha sikerült a baba milyen állagú folyás észrevehető álltalában? Tudom, hogy egyén függő is, de mégis!

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, én nekem az első amire felfigyeltem, hogy tök száraz voltam
2009. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok!Nekem sem olyan,mint amilyen eddig megszokott volt...
2009. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok!Nekem nem száraz...
2009. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ami nem vizes az jónak számít. Mensi előtt, amikor a sárgatest szintje elkezd esni, akkor legelőször a víz ürül ki a méhből, majd utána lökődik le a nyálkahártya. Vagyis a vizes folyás szinte biztos mensit hoz.
2009. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét írom, többek szerint a vizes folyás akkor van mensi előtt, ha nincs baba. Nek minimális van most, kicsit nyúlós féle. Holnapra nem várom.
2009. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Akkor most vizes vagy nyúlós? Amikor vizes, akkor nincs baba, legalább is az esetek 98%-ban. És terhes vagy vagy sem? :)
2009. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nyúlós, a vizeset általánosságban írtam tehát nekem nincs. Ahogy írtam, holnapra nem várom, így nem tudom, terhes vagyok-e.
2009. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem teszteltél. Szorítok Nektek. Nekem most 1-2 hónapig tuti nem lehet, de utána... :)
2009. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem sajna vizes:-(
2009. febr. 7. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Teszteltem már szerdán 25-ös érzékenységű Lily-vel, de inkább csak a magam észheztérítésére, túlzottan rá voltam állva a témára. A negám hatott, azt hiszem, hétfőig kibírom, mint említettem, holnap lenne esedékes.
2009. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!