Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 9-10. napon...

Együttlét után 9-10. napon volt-e akinek esetleg már mutatta a teszt? Milyen fajta volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

11. napon volt leghamarabb.

x epil teszt volt

2010. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
9. napon a második babámmal, de gőzöm sincs hogy milyen teszt volt. Két babám van, életemben 3x teszteltem, és mindig a gyógyszertárban kértem egy tesztet. Egyszer, mert késett 4 napot, de akkor nem éreztem semmit, mindkét babámnál már tudtam, hogy útban vannak, amikor teszteltem. Én itt az oldalon olvastam először, hogy vannak különböző erősségűek. (Csak arra emlékszem hogy 800 Ft körül volt, és sokallottam, de a gyógyszerész szerint az az egy fajta volt nekik, nekem meg kellett...)
2010. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 11. napon mutatta ki de nagyon halványan és a rossmannba vettem facelle volt a neve.
2010. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ciklus 11. napjan volt az aktus es ra 10 nappal, tehat a 21. ciklusnapon ki is mutatta kozepes erossegu ket csikkal a terhesseget a First Response nevu teszt (Anglia).
2010. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem 10ik napon nem mutatott semmit :(

de már nem is tesztelek inkább

2010. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10. napon Clearblue
2010. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!