Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma ujra megjelent a 2. csik...

Ma ujra megjelent a 2. csik de még nem erősen. Mikor menjek dokihoz mert nekem minél elöbb kéne mert pajzsmirigy betegségem van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pajzsmirigy betegségem van, 1 hónapja azt mondta az orvos a szakrendelésen, hogy ha terhes leszek, soron k1vül jelentkezzek nála. Decemberben volt 1 elhalt terhességem, nem zárta ki, hogy a betegség is közre játszhatott. Szerintem mielőbb keresd fel az orvost!
2009. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van, alulműködik. Doki azt mondta, hogy pozitív teszt esetén azonnal menjek. Én egy pozitív teszt alapján még nem mentem, mert kevéske bizonyítéknak tűnt. Így másfél hétre rá mentem nőgyógyászhoz és rá néhány napra pm-rendelésre. Kiderült, jól tettem, mert a TSH és többi érték tízszeres volt, emelte a gyógyszeradagot. Azóta volt már egy kontroll és minden rendben:)))

32 hetes

Gratula:)))

2009. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!