Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első terhességem veszély...

Ha az első terhességem veszélyeztetett volt és utána volt egy vetélésem, akkor ha teherbe esek mi lesz a teendő?

Figyelt kérdés
Azonnal orvos és kiír tp-re vagy akkor is várnom kell pár hetet az orvos előtt? Vagy mit kell tennem?
2011. márc. 24. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már a pozi teszt után mentem,tehát 5 hetesen hogy kapjak utrogestant,biztos ami biztos alapon.
2011. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sztk-ba vagy magánorvoshoz?

Nekem egyenlőre nincs magándokim,de terhesen majd szeretnék.

2011. márc. 24. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz. Szerintem adni fog Utrogestant, és ki fog szerintem írni táppénzre, mert ha volt egy vetélésed, akkor eleve veszélyeztett vagy. Nálam is ugyanez van, bár én alig most estem át a műtéten. Majdnem 9 hetesek voltunk:-(
2011. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. :(

Én már régebben éltem ezt át.Lassan egy éve próbálkozunk,de eddig hiába.De hátha most sikerült! :)

És háziorvoshoz menjek vagy nőgyógyászhoz?

2011. márc. 24. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én magándokihoz járok.
2011. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj szerintem.
2011. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem hamarosan mehetek! :))))
2011. márc. 24. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz!
2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ír ki automatikusan táppénzre, de kérheted, ha szeretnéd. Én veszélyeztetett terhes voltam egy vetélés és egy méhen kívüli után, mégis dolgozhattam a 30. hétig, mert nem volt semmi problémám, pedig csak 6 hónap telt el a vetélés és 2 hónap a méhen kívüli óta. Most a második babámat várom, 21 hetes vagyok, augusztusban volt egy újabb vetélésem. Most is dolgozom, ha minden jól megy júniusig és nem is került szóba, hogy veszélyeztetett terhes lennék.
2011. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!