Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megyünk párommal külföldre...

Megyünk párommal külföldre dolgozni, és ott esek teherbe, onnan kapom majd a Gyes-t és egyéb támogatásokat?

Figyelt kérdés
Határozott szerződéssel megyünk december végéig. Mivel baba projecten vagyunk (3 éve próbálkozunk), reményeim szerint hamarosan végre teherbe esem. Görögországba megyünk, irodai munkám lesz (tehát nem nehéz fizikai). Innen kapnám akkor a különböző támogatásokat?
2009. márc. 13. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdez utána mielött kimentek mert nekem azt mondta a dokim,hogy nem minden országban vannak ilyen támogatások.
2009. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Attòl függ hol fizetitek vagy a cèg hol fizeti a jàrulèkokat.én Olaszorszàgban èlek ,itt van bejelentett munkahelyem ès az ùgymond TB-t is itt fizetik nekem.Mindent innen kapok ès fogok is kapni.Ha a cèg görög ahovà mentek dolgozni akkor szinte biztos ,hogy onnan fogod kapni.
2009. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!