Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy szinte...

Miért van az hogy szinte minden nap feltesznek ugyanolyan kérdéseket?

Figyelt kérdés
Én ha nem tudok valamit egyszerűen beirom itt a keresőbe és kész,vannak itt olyanok akik mindig megkédezik hogy pl mi az a PÉ,vagy hogy kell hőmérőzni,vagy hogy kell teázni stb...Engem már egyre jobban idegesít.
2009. márc. 13. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák! Kár ezen idegeskedni!
2009. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sokan azt hiszik Ők más választ kapnak majd,én az ilyen kérdéseket már meg sem nyitom,mert úgy vagyok,mint te.

Ilyenre nem is szoktam újra írni,de most kivételt tettem,mert a tiédhez hasonló kérdésből is sok van már itt;)

2009. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, csak jót mosolygok a dolgon. Van, hogy csak bemásolom az előző hasonló linket. Egyébként, amikor kérdést tesz fel valaki, a
2009. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs, folytatom..: a rendszer automatikusan felsorolja az előzőleg már feltett hasonló kérdéseket. Lehet, hogy néha azt gondolják, hogy az ő kérdésükre más válaszokat fognak kapni, mint az eddigiek...
2009. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hol van itt olyan hogy kereső? Egyébként meg néha tényleg elég idegesítő ha naponta többször olvasok ugyanolyan kérdést. A legtöbbet azt hogy terhes lehetek? De olyankor mindig arra gondolok hogy mások annyira reménylednek és nekik fontos a kérdést a saját szemszögükből feltenni.

Talán azt szeretnék hogy a válasz csak nekik szóljon.

2009. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Valoszinuleg megnyugtatjàk oket a vàlaszok :)

Engem jobban idegesitenek az " ugye nem vagyok terhes????" kérdések. Meg azok, amikor jonnek a szuperanyàk, és jol ràhozzàk a szivbajt a kérdezore példàul volt pàr honapja, nem emlékszem pontosan mikor egy kérdés, a 9 hos baba nem akart felàllni,nanà hogy a vàlaszok nagy rész az volt, hogy jajj, el kell vinni fejlodésneurologushoz,meg kell mutatni orvosnak stb..

Sokszor orulok, hogy nem Magyarorszàgon élek, és itt sokkal de sokkal "lazàbban" kezelik az ilyeneket...

2009. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriák alatt BAL OLDALT! :)
2009. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Na ezért teszik fel a hasonló kérdéseket,mint amit a 12.33-as kérdez.Nem nézik át az oldalt rendesen.Nem látják benne a kereső ablakot.
2009. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már én is kiakadok az ilyeneken. Meg az ilyen színű és olyan állagú folyásos kérdésektől meg felfordul a gyomrom. :(


De ezért vagyunk itt, hogy kérdezzünk és válaszoljunk. Nem kötelező, az ilyeneket át kell ugrani. Én is azt teszem. :)

2009. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En ujabban azt vettem eszre, hogy nem is azert jarok erre az oldalra mert sok kerdesre nem tudom meg a valaszt hanem azert mert hasonlo sorsu tarsakkal talakozom itt pl. a teherbeeses kategoriaba. Nagyon egyutt erzek veluk mert sokuk ketsegbeesetten probalkozik, hogy kisbabaja legyen akkar csak en. Tudom, hogy egy picit furan hangzik, de szamomra olyan jo olvasni, hogy valaki ugyan arra a napra nem varja mint en es valaki valahol ugyan ugy izgul, tehat nem vagyok egyedul. Pl egy PCO-s-nak is jol esik ha egyre tobb olyan kerdes es valasz van, hogy PCO mellett is sikerulhet a baba. Vagy azok akik mar evek ota probalkoznak lathatjak, hogy van remeny. Sokan nem azert teszik fel a kerdeseket, hogy ‘mikor teszteljek?’ vagy ‘a halvany pozitiv is pzoitiv?’ mert nem tudjak a valaszt hanem azert mert nagyon izgulnak, orulnek es tudjak, hogy itt sorstarsakra lelnek. Es nem utolso sorba meg szorit is ertuk valaki. :) Arrol nem is beszelve akik elvetelnek, szerintem nagyon sok erot meritenek abbol, hogy masnak utanna hamar osszajott es egeszseges babaja szuletett. Es nem utolso sorban azert lassuk be, hogy vannak hasznos valaszok meg kerdesek is, persze ez nem ide tartozik. :)
2009. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!