Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a ciklusom 16. napján...

Ma a ciklusom 16. napján voltam dokinál, a méhnyálkahártyám csak 3 mm volt. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta szedjek magas hormontartalmú fog.gátlót. De hát én kisbabát szeretnék!!!

Van valami ötlet?


2009. márc. 13. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg vékony, a terhességhez legalább 7-8 milliméter kell. Nem vagyok orvos, de ettől függetlenül nem nagyon hiszem, hogy csak a fogamzásgátló az egyetlen megoldás. Lehet kellene keresni egy endokrinológust, mert benne lehet a pakliban más hormonális probléma is.
2009. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én voltam múlt hónapban akkor 5,4 mm volt, s ebben a hónapban meg 9.9mm-a 18napon úgy h semmit se szedtem, de ez sztem is oltári hülyeség h fog gátlót akar veled szedetni, ne tedd!!Menj másik dokihoz h ő mit mond én dokim nem mondott semmit, mondta h minden hónap más, nem is bizti h minden hóban van peteérés.
2009. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A saját dokimat nem értem utol ezért mentem el a szakrendelőbe. Tavaly már kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem. Kaptam clostit ami megvékonyitotta a méhnyálkahártyámat, ezért a dokim azt javasolta hagyjam abba. Eddig volt már több terhességem is csak sajnos vetélés lett a vége. A closti abbahagyása óta 2 hónap telt el.
2009. márc. 13. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor gyógyteát még kipróbálhtod sztem...ciklus első felében málnalevél, peteéréstől palástfű...terhesvitamin...magne b6-....
2009. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!