Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit morbid, fura de kétségb...

Kicsit morbid, fura de kétségbe vagyok esve. Szerintetek mi tegyek, van megoldás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Párommal kiderült, hogy nem lehet babánk, mert ő meddő. Milyen megoldás lehetne, hogy legyen bébi? Spermabank nem jöhet szóba, mert drága, annyi pénzünk nincs. Én mással nem tudnék együtt lenni... Egy barátunk felajánlotta, hogy ad "anyagot" de azt meg hogyan???

Teljesen kétségbe vagyunk már esve...


Kérlek ne az utálkozó, hülyeségeket írjátok, mert tudom, hogy már mind az ami belőlem kijön, de érdekel, hogy valaki tud-e megoldást rá....

Köszönöm!


2011. júl. 21. 13:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem tudjuk ezt megtenni. Ez is sokszor eszünkbe jutott, de én nem tudom megtenni, Ő meg nem tudna utána hozzámérni.... Nem vagyunk egyszerű helyzetben...
2011. júl. 21. 13:53
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet javítani a sperma minőségen gyógyszerrel, vitaminokkal esetleg? Vagy nem ezzel van a gond?
2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Kiveri üvegbe (előtte lehetőleg fertőtlenítővel mossa ki. Lezárja, elviszi nektek, fecskendő, aztán uccu.


Két leszbikus nő is így hozta össze a gyereket, mert drága volt a mesterséges megtermékenyítés.

2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt írod a spermabank drága. Ilyen esetekben a TB nem finanszíroz? Az első válaszoló meg marha intelligens, az állatkertbe lehetne mutogatni!
2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt már biztos hogy nem, neki 100 % hogy már nem lehet, hiába próbálna meg mindent. Nem tudom miért alakult így, nemigazán tudják a választ... Tehát a más módszer marad, csak nem tudom mi... :(
2011. júl. 21. 13:56
 6/22 anonim ***** válasza:

Először is, mi a konkrét gond a pároddal? Mi van a leleten? Az esetleg nem kezelhető?


Nekem a legjobb barátnőmnek két gyereke van, mindkettő "idegen donoros" inszemináció volt, mert a férjének örökletes szívbetegsége van, amit a gyerekek szinte biztos, hogy 100%-ban örököltek volna, így maradt az idegen donor. A gyerekek már 12 és 6 évesek, és nincs belőle semmi gond, nagy szeretetben nevelik őket.

2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fecskendőt amit irtatok, azt hol lehet kapni? Annak van valamilyen neve, vagy csak gyógyszertárba bemegyek és kérek? Ha így összejön, nem lesz baja a babának?
2011. júl. 21. 13:58
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Sima fecskendő, csak nagyobbat vegyél, hogy meg tudjátok adni a kezdő sebességet a kiskatonáknak. Egy próbát megér.
2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Fecskendőt amit irtatok, azt hol lehet kapni? Annak van valamilyen neve, vagy csak gyógyszertárba bemegyek és kérek? Ha így összejön, nem lesz baja a babának?"


Kedves Kérdező, ne haragudj, de a válaszaidból (meg a kérdésedből is) az jön le, hogy nem igazán vagy képben egy csomó mindennek. Mi az, hogy nem igazán tudják mi baja a párodnak? Végeztek vizsgálatokat? Mert akkor tudniuk KELL, és nektek is, hogy mi lett a vizsgálat eredménye.

2011. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy hol laksz, és, hogy ez a kérdés valós-e, de nem kell azonnal spermabankba menni, mert ha a párodnak nincs élő spermája ,akkor először donorspermával inszeminációt csinálnak kb 5X, és ha nem leszel terhes, akkor jön a lombik szintén donorspermával, amiért nem kell külön fizetni.
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!