Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szoljak a munkahelyemen...

Mikor szoljak a munkahelyemen hogy babot várok? Nekem egyböl táppénzre kéne mennem mert olyan helyen dolgozom. Már két tesztem is pozitiv lett igaz még csak halványan. Hétfőn már kéne mennem dolgozni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
sztem akkor mond ha mentél dokihoz s van szívhang...én doliztam végig, de én tanítottam nem volt gond, azért 12hetesen szóltam
2009. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én kereskedelemben dolgozom.egész nap megyek,pakolok is és sokszor vagyok bent tovább+idegeskedés
2009. márc. 13. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, ő megerősít abban, hogy tényleg babát vársz és egyből táppénzre is írathatod magad. Aztán meg bemész a munkahelyedre és közlöd a tényeket.

Én csak a 22 héten szóltam, mert irodai munkát végeztem és nem is látszott rajtam.

2009. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először orvoshoz kellene menni, hogy a terhességet megállapítsák. Enélkül a háziorvos nem tart táppénzen, a terhesség miatti táppénzhez nőgyógyászati javaslatot kérnek a háziorvosok.
2009. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak nyugodtan orvoshoz!Én is olyan munkát végeztem,de szóltam a dokinak és teganptól már föl is vett ja és hozzá teszem hogy tegnap derült ki.Tehát vetesd föl magad nyugodtan.Nekem beírták hogy hasgörcsök és kész.Majd utánna ha meglesz a kiskönyv majd intészkedik.NYUGODTAN SZÓLJ AZ ORVOSNAK!Föl fog venni.
2009. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó vagyok.A nődokidnak szólj,mert ha ő vesz fel akkor nem kell menned háziorvoshoz.Ha házinál kezdesz akkor nagyobb torúra az egész.
2009. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!