Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz előérzetem van. Vol...

Grófházy kérdése:

Rossz előérzetem van. Vol valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

9-én pozitívat teszteltem.viszont szombaton 14-én vérztem,de elmúlt.A doki írt duphastont 3*1-et.

Ma ismér barnés pecsételésem van,és délelőtt görcsölt egy picit a hasam,de már nem.

A cicim fáj nagyon,és néha hányingerem is van.

Hétfőn az uh-n a doki 4 mm-es petezsákot látott.

Szerintetek megmaradhat ez a baba???

Annyira szeretnék már bízni benn,de olyan sok rossz történt velem az utóbbi időben,hogy nemigazán tudok.


2011. máj. 18. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felhívnám a dokid és elmondanám, hogy ma mi volt. Bár ha már szeded a magzatmegtartót, akkor sok minden nem fog tudni csinálni ő sem, a Jó Istenre kell bízni. Vagy megmarad, vagy nem! De biztos meg fog! Ne aggódj! Az idegeskedéssel csak jobban ártasz. Tudom,hogy nehéz nem idegeskedni, de inkább igyál meg egy pohár sört, vagy bort, az kicsit lenyugtat!
2011. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Részvétem, sorstárs, egy cipőben járunk.

10 hetes terhes vagyok. Mióta babás vagyok, négyszer volt "vérzésem". Ebből kettő ilyesztő, kettő meg éppen csak pecsételőt. Én is kaptam ezt a bogyót, szedem is rendre. szintén 3x1 az adag.

Három hete voltam a dokinál, akkor nem talált semmi problémát. Ma megyek megint és tűkön ülök, mert legutóbb a szívhang sem volt olyan erőteljes, mint kellene. Legalábbis a dokim elég határozatlanul mondta, hogy az is rendben van.

2011. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kedves 2 eske.

Szorítok nektek nagyon,majd írd meg mit mondott

2011. máj. 18. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

NAGYON REMÉLEM NÁLAD MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!

Én 6 hetesen elvetéltem,hiába szedtem a duphastont!Műtétileg fejezték be a dolgot :(..........

Drukkolok!!!!!!!!

2011. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én is hasonlóban jártam. Elmentem dokihoz, mert véreztem. Ketten nem láttak semmit, kinevettek, de azért elküldtek vérvételre, hiába mondtam, hogy 2 teszetem is pozítiv. Szerintük rosszul csináltam. Ilyedségtől és a félelemtől bevéreztem szombaton, elrohantunk a sürgösségire ahol megállapították, hogy baba van 6 hetes. Onnantól kezdve a 20 hétig véreztem. Többször kerültem kórházba is miatta. Magnéziumos infúzió, duphastont kaptam. Vas és folsav tablettát meg már én írattattam fel, mert eszükbe se jutott, a vérképem meg egyre szarabb lett a sok vérvesztéstől. Azt mondták a babával minden rendben van, majd a 22héten bekerültem Vácra a kórházba. Előtte 4D-n is rendben találták, majd megszületett a pici angyalkám. Sajnos a szövettani eredmény szerint több mint 24 órája halott volt (amit persze ebben a kórházban nem mondtak el, csak Pesten egy nagyon kedves doki. Remélhetőleg nem fogsz sokáig vérezgetni és megmarad a babád. De hidd el jobb, hamarabb elengedni, ha gond van. Én is annyira szerettem volna. Nekem első babám volt. Sajnos csak a gyógyszerek tartották bent. Ha tudtam volna, hogy így végződik inkább hamarabb történt volna meg. Már bánom, hogy teszeteltem, mert ha nem tettem volna lehet, hogy észre sem vettem volna, hogy baba van, és nem fájna most ennyire.

Bízok benne hogy elmúlik nálad és minden rendbe lesz. Drukkolok nektek :) !!!

2011. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen szörnyű!!!!

Borzasztó,hogy ilyen megtörténhet!!!!

Nagyon sajnálom,és mielőbbi lelki felépülést kívánok,és mielőbbi gyermekáldást!!!!

2011. máj. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

00:20-asnak: nagyon sajnálom ami történt!


A második válaszoló vagyok.

Tegnap voltunk a dokinál. A szívhangot illetően megint csak lehetett volna határozottabb, de azt mondta, hogy minden rendben van. Két hét alatt 12mm-t nőtt a pöttöm, úgyhogy csak igaza van.

De állományba vett, nem dolgozhatok és el vagyok tiltva az emelgetésektől.

Remélem a továbbiakban is minden rendben lesz.


És szintén remélem, hogy a kérdezőnél is csak jól fognak alakulni a dolgok!

2011. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!