Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen rossz előérzetem?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok,elől és mélyen fekvő méhlepénnyel.Nem vagyok rosszul egyébként,de mióta uh.-n mondták,hogy kicsit komplkikált a dolog,teljesen be vagyok parázva (persze addig nem volt semmi bajom).Nem mondta a dokim,hogy feküdnöm kéne (közben költöztünk,van egy kétévesem,stb) de próbálom magam kímélni.Barátnőm is terhes kb 10 hetes,állandóan vérzik,többször érezte már,hogy el fog vetélni (tolófájás,derékfájdalom,stb).Vmelyik nap azt álmodtam,hogy kidudorodott a méhemnél és kiesett egy lyukon keresztül belőlem a magzat.Meg fogok így őrülni,mi a fenét csináljak,hogy ne folyton ez járjon a fejemben?Ráadásul hiszek abban,hogy be lehet vonzani a rosszat,úgyhogy még ez is frusztrál.
2011. júl. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elso gyermekemnel eszembe sem jutott,hogy barmi rossz tortenhet. A masodik baba elott volt egy vetelesem, igy amikor ujra terhes lettem, en is allandoan paraztam, 10 percenkent mentem wc-re "ellenorizni", hogy nincs-e baj. A 12. het utan azert egy kicsit lazabb lettem. En is hiszek abban, hogy be lehet vonzni a bajt, igy probaltam tudatosan mondogatni magamnak, hogy minden rendben lesz, nem lesz semmi baj. Amit ajanlok, hogy ne olvass ossze mindent a neten, mert ott is mindig a bajt talaljuk meg. Probald az agyadat tudatosan elterelni. Ha jon egy rossz gondolat, azonnal uzd el, es gondolj v.mi jora. Ne hagyd magad belekeveredni a rossz erzesbe!!!!!
2011. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne gondolj ilyen butaságokra. Tessék pozitívnak lenni. Túl vagy a 15 héten. Próbálj meg megnyugodni és csak kicsit terhelni magad a költözés alkalmával. A buta álmokkal meg ne foglalkozz, ezzel tényleg csak bevonzod a rosszat.
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elöl és méhszájon tapadó lepénnyel indult, a 18. héten is még úgy volt, de minden rendben. Semmi baj nem lesz nálad sem.
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!