Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van rossz előérzetem?

Miért van rossz előérzetem?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk nyaralni,de olyan rossz előérzetem van.Mitől?

Akárhányszor rá gondolok,mindig ez az érzés. :S

Nektek volt már valami hasonló?


2011. aug. 11. 22:16
 1/4 kriszesz91 ***** válasza:
100%
Nekem is szokott pl: mentem az utcán, volt egy hirtelen érzésem, ami azt mondta ne menny arra! tudtam, hogy baj lesz, még is arra mentem, és kivel találkoztam? olyan szeméjjel, akit hát "kinemálhattam" nekem is szokott nyaralás előtt, vagy ha elutazunk, akár szórakozni valahová, elkezdek izgulni görcsöl a gyomrom xD nem tudom miért. NE izgulj, majdcsak nem lesz semmi:D én meg jövőhétvégén megyek nyaralni:) jó nyaralást, és kellemes időtöltést:)!
2011. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

neked is! :)

2011. aug. 12. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, velem is szokott hasonló lenni. akár nyaralás előtt. amikor rossz előérzetem van, vagy nem akarok menni, akkor szokott legjobban sikerülni az utazás!:D természetes egyébként, hogy nem vágysz az üdülés alatt kellemetlen dolgokra, vagy, hogy nem szeretnél valamit félkészen ott hagyni, elfelejteni... ezeken kattog biztosan az agyad és emiatt van rossz előérzeted. írj egy teendő listát, meg, hogy mit kell vinni a pihenésre.:) légy gondos, ne sajnáld az idődet ezekre.
2011. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem is előfordult, ahogy mindenkivel...

A hàtsó kertünkben van/ volt egy rohadt nagy diófa.

Kis zizi tesóm fellövi a labdájàt...

nekiàll nyígni h màsszak fel érte.

Tudtam h valami nem jó lesz...de felmàsztam...

Felértem a fa tetejére a focit lerúgtam ( kb. 5-10 m-es fa)

jött a viharnak a szele...

Max 5 éven àt mâszkàltam rajta,

erre pont ma kidűlt a fa, én meg a tetején...

fàval együtt 10 m- t zúgtam lefelé.

Aztàn a fa ràzuhant a karomra, szerencsére nem maradtam ott...

csak megrándult a karom, rajzverseny kilőve, kalandpark szintén. :(

úgyhogy otthon ülök, fekszek felkötött karral.


15/L

2014. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!