Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 24. napomon. Az...

Ma vagyok a 24. napomon. Az alaphőm 36,3 és az baj hogy nem megy a hőm 37 főlé, akkor tuti nem lehetek babás? Vagy attól még sikerülhet a hőm maximum 36.9-re megy fel.

Figyelt kérdés

Még van 5 napom a nem vártig.

Csatolom a görbémet is:


[link]



Lehetek babás ilyen görbével?

Vagy ahhoz magasabbra kellene kúsznia a luteális szakaszban a hőnek?

Miért nem húzza be a progi a vizszintes (coverline) vonlat?


2009. márc. 14. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még könnyen lehet babás.Sok sikert!Drukkolok
2009. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azépen akkor szerinted nem baj ha nem megy 37 fölé a hőm?
2009. márc. 14. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, ha nem megy fentebb. Szerintem a peteérésed márc. 6-7-én volt. Simán lehetsz babás. Viszont ha mégsem, akkor egy kicsit vegyetek vissza a lendületből, ne legyetek ilyen sűrűn együtt (nem tesz jót a spermáknak, nem termelődik annyi és olyan újra, amennyi és amilyennek kellene) Szerintem a 2-3 naponta együtt jobb eredményt hoz, és addig simán el is élnek a hímivarsejtek. (ha benn vannak) Viszont látom sűrűn jársz nőgyógyászhoz, neki nem mutattad még a görbét? Sok sikert kívánok! Remélem, sikerült! (ja, és hogy megnyugtassalak, nekem szinte soha nem ment fel 37-ig, nekem is 36,8 volt ált. a legmagasabb érték, és most itt ülök terhesen, spontán hármasikreket várva... :D )
2009. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen most igazán megnyuttattál gratulálok a babócáidhoz.

Gondolom nagy volt az öröm mikor megtudtad hogy 3 kis babód lesz.

Mit éreztél mielött megtudtad?

Remélem nekem is sikerült bár nincs sok reményem hozzá.

De én 1 babinak is nagyon örülnék, hát még 3 nak.

De irigyellek érte , olyan jó neked. .-)

Nagyon vigyázz magadra és nagyon boldog babvárást.

Teát sem ittál hogy ennyi babba sikerült?

2009. márc. 14. 09:25
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia.

a nődokimnak még nem mutattam a görbém mert ez lesz az első teljes hónapom az előző csak fél volt és most váltottam dokit mert az előző semmit sem ért.

2 hónapja teázom és most van hosszú idők után van peteérésem , 4 db tüszőm lett , nem tudom másnak betudni csak a teának mert mikor clostyt szedtem nem használt hanem még pém sem volt tőle ,amit uhn is láttam ezért kell sokat járnom dokihoz , mert ő nagyon rendes , normális , és ugy áll a dolgokhoz ahogy kell , nehéz kivárni ezt a pár napot még, bár tudom hogy ugysem sikerült , mert nem avgyok vékony testalaktú meg stb... :-((

2009. márc. 14. 09:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérhetelek hogy belinkeled nekem a terhes görbéd?
2009. márc. 14. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!