Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos nem lát még...

Ha az orvos nem lát még semmit mert nagyon korai mondjuk a terhesség és vízeletvizsgálatot kér akkor a laboros Hcg-teszt erősebb mint a gyógyszertári?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a laborvizsgálat biztosabb, s talán előbb is mér.


Vérből pedig még hamarabb, de az orvosok csak kivételes esetben nézhetik ilyen formában a terhesség tényét. Indokoltnak mondjuk a méhen kívüli terh. gyanúja számít. Mondván, nagyon drága!

2009. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak azért kérdeztem mert ma voltam nőgyógyásznál mert nagyon sok terhes tünetem van de nem látott semmit hüvelyi ultrahangon csak az volt a fura hogy nagyon sokáig forgatta bennem azt a sz...t és egyszer csak ezt mondta "Hát ez meg mi lehet?"Kérdztem mit lát azt mondta semmi rosszat mert azt megoldanánk és hogy nem mondja meg!!!Amikor már felöltöztem megint megkérdeztem akkor azt mondta egy kis furcsaságot!Mi lehet?
2009. máj. 21. 17:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt hétfőn viszem be a vízeletet majd!
2009. máj. 21. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, hát ez nem semmi! Valami furcsaságot!

Én azt tanácsolom, hogy menj el megbízható szonográfushoz vagy uh-ozó orvoshoz.

Én mással is megnézetném.

Ez etikátlan...

2009. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lesz ha - ha + lesz az orvosi hcg mérés mert rólam van szó nem róla ezt mondtam is neki!!!!Már csak abba bízok hogy tényleg nagyon-nagyon korai és látott valami kezdeményezést de nem akarta mondani hogy nehogy beleéljem magam elvileg ez is lehet nem ???ha optimistán gondolkodunk de ha pesszimistán akkor ciszta vagy valami más rossz!!!!De azt monania kéne nem rögtön az észrevétele után!!!
2009. máj. 21. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte semmit nem tudunk rólad!

Hány hetes "terhes" vagy/voltál? Az első hivatalos várandós vizsgálat 12. hétben van, ezt megelőzően nyilván nem fog az orvos elhajtani, mert neki kötelező megvizsgálni, de még kicsit korai. Ezért van az, hogy "nagyon sokáig forgatta bennem(d) azt a sz...t" koszond magadnak. Azért kell h*velyi UH, mert még annyira pici, hogy a hasfalon keresztul nem látszik a magzat. Azóta reméljuk, hogy rendben volt a várandósságod.

2013. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!