Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már két kismanóm 4 és 2...

Van már két kismanóm 4 és 2 évesek. Szeretnénk harmadik babát is, teherbe is estem, de sajna egy hónapja elment a baba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Persze senki nincs az én helyemben, de annyira tanácstalan vagyok, felőrli minden napomat ez a dolog, ami folyton az agyamban jár. Van már két kismanóm 4 és 2 évesek. Szeretnénk harmadik babát is, teherbe is estem , de sajna egy hónapja elment a baba. Akkor azt beszéltük meg a férjemmel, hogy tekintettel az anyagi helyzetünkre, meg hogy még fiatal vagyok ( 26) és már van kettő, várunk még egy pár évet. Nem annyira rossz az anyagi helyzetünk, de mint most majdnem mindenkinek nekünk és nőtt a hitelünk, stb. Az ország nagy részét érintő problémákkal küzködünk mi is. Tehát egyetértettünk abban, hogy várunk még, bár a férjem inkább rámbízta a döntést. Vissza is mentem dolgozni , a kislányom elkezdte a bölcsit. Viszont napról napra és hétről hétre nehezebb, mert tudom , hogy szeretném azt a babát és nagyon nehezen hessegetem el a gondolatot a fejemből, hogy igenis legyen, mert vágyunk rá. A férjem is mert rengeteget beszélünk róla. A vetélés után eszembe jutott is ijedség tört rám, meg éreztem, hogy mostanában biztos nem lesz, mert félek, hogy újra megtörténhet, meg egyáltalán, hogy most meg se tehetjük. Aztán valahogy egyre jobban az jár az agyamban, ha arra várok, hogy minden jó legyen, akkor soha nem lesz 3. babánk. És ha ennyire vágyok rá, nem fogok tudni lemondani róla és éveket várni rá. A munkahelyemen is elfogadják és tudják, hogy ilyen vagyok és biztatnak is, hogy legyen, mert látszik , hogy addig nem nyugszom meg. Most már napi szinten elkap többször a sírás, ha rágondolok, hogy mennyire szeretném. Ráadásul a barátnőm is most szült, egy hete és fogtam a babáját, most meg még jobban felerősödött az érzés bennem. Szerintetek normális vagyok én, vagy ez már beteges? Nem kellene ennyit foglalkoznom ezzel????
2009. márc. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd emberek külnböző képpen viszonyulnak dolgokhoz, pl van akit nem zavarna még két év, de mint te is van aki érzi, hogy nagyon szeretné ezt most. Ez nem baj, persze az nem jó neked sem, hogy elkeseríted magadat minden nap.

Szerintem, ha a férjed is inkább rád bízta és nem vagytok olyan nagyon rossz helyzetben, akkor szeretkezzetek bátran védekezés nélkül és az a baba fog jönni, téged választ anyunak ha ő is akarja és maradi is fog.

Tudom mondani könnyű, de próbálj ne ilyen "görcsösen" ragaszkodni a dologhoz, úgyértem, hogy ne okozzon neked ilyen lelki bántalmat. Persze akard a babát, hiszen ha nem akkor ő nem jön hívatlanul! :) Gondold azt, hogy bármikor jöhet, hiszen úgy élitek szexuális életeteket.

2009. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anya (márpedig te már javában az vagy) érzi meg legjobban mikor van itt az ideje!!! Lehet, hogy később jobb az anyagi helyzet, viszont a szervezeted nem biztos, hogy készen áll...
2009. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vágjatok bele bátran,akkor jöjjön amikor akar!Én úgymond öreg vagyok már de második babámat várom-várjuk majdnem 40 évesen és mivel második házasság mindkettőnknek,két éve vettünk fel lakáskölcsönt 27 évre.És még van egy 11 éves fiam is.
2009. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazaa, szerintem már nagyon sokat nem fogunk várni ezzel a 3. baba kérdéssel, egész éjjel ezzel álmodtam. Szopizott az ujszülött babám. Nagyon jó volt. Reggel úgy ébredtem, hogy max fél év és jöhet a babó!!!
2009. márc. 15. 09:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt akartam irni, hogy igazatok van!
2009. márc. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!