Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedjem tovább? Harmadik...

Szedjem tovább? Harmadik closti kúrám is sikertelen. Az orvos szerint szedjem tovább. Nem vagyok benne biztos, hogy érdemes. Teljesen feladtam és nagyon magam alatt vagyok. Lassan két éve nem jön a baba.

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd! Ne tedd ki a szervezeted ilyen hormon adagnak! Meglátod fog sikerülni, még most reagál a szervezeted rá. Hallottam már sokaktól, hogy utána estek teherbe! Fel a fejjel!
2009. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 4 kúrát csináltam végig de azóta sem estem teherbe! Már másfél éve próbálkozunk:(
2009. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ez csak glosty? semmi mást nem kaptál? annyi a kezelésed, hogy be kell szedned egy adagot?
2009. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szedek mellé merckformint és medrolt is. Valamint középidőben uh és most megyek majd megint progeszteron laborra. Nincs az orvosommal és a hozzáértésével problémám és még csak nem is felületes, csak nem tudom van e értelme bombázni a szervezetem ezekkel, mert a baba nem akar jönni.

El vagyok keseredve és már attól félek, azért nem jön, mert lelkileg ki vagyok készülve teljesen ettől az egész tortúrától.

2009. okt. 16. 07:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első kúrám sikertelen volt. Kérdeztem a dokit, hogy mi lesz, ha a második kúra sem hoz sikert és azt mondta, hogy 6 hónapig szokták folyamatosan adni a Clostit. Hát én is gondolkodóba estem,hogy ha esetleg szükség lesz rá szedjem-e 6 hónapig. Én azért is vagyok elkeseredve a sikertelenségtől, mert anno a kisfiam az első Clostis kúra alatt megfogant. Mondjunk akkor nem is görcsöltem ezen ennyire. Most nagyon be vagyok kattanva, de nem tudok nem rá gondolni.
2009. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!