Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon jo a nőgyógyászom, de...

Nagyon jo a nőgyógyászom, de nem lehet elérni soha! A telefont is csak délelőtt veszi fel, és délután soha! Menjek másik dokihoz?

Figyelt kérdés
nemtudom mit tegyek mert jó orvos csak volthogy felhivtam valamiért nemvette fel. csak délelőtt 11 ig veszim fel és csak hétköznap! 7-11 ig% fogadott doki!!!mostmeg mentem magánrendelésére és nemrendelt clostit szedek eztkelene nézni hat e. felhivtam és kivolt kapcsolva!
2009. márc. 14. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most kétségeid merültek fel vele kapcsolatban, akkor válts orvost, vagy mielőtt ezt megtennéd próbálj vele beszélni erről a problémáról, hátha segít!
2009. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
háááát vele nemigazán lehet mert nemtul kedves!
2009. márc. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!