Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki már ugy terhes...

Lett valaki már ugy terhes hogy pé után voltak együtt? Meg persze joval elötte!

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy biztos nem, hacsak nem volt egy következő peteérés is.
2009. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos most én is így jártam ebben a hónapban.:-( Peteérés előtt tudtunk csak együtt lenni 5 nappal és utána egy-két nappal, de szerintem még így is van egy kicsi esély! A babatervezők honlapján ha megnézed a hőgörbéket, ott van olyan,hogy szerencsés találattal sikerült terhességek. Vannak olyanok, akik 5 akár 6 nappal voltak együtt a peteérés előtt, és mégis baba lett belőle! A remény hal meg utóljára!:-)
2009. márc. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pete az nem vár, csak a hímivarsejt, ezért az utána kizárva. Viszont a hímivarsejtek csak 2-3 napig élnek odabenn, így ha jóval a peteérés előtt történik a dolog, akkor sem lehetséges. DE hát sose lehet tudni. És a peteérésben is akkor lehetünk biztosak,hogy mikor volt, ha orvos figyeli. Mert a hő alapján is lehetnek eltérések, és az ovulációs teszt is állítólag, amikor pozitívat mutat, akkor előtte már megtörtént a peteérés. (bár én ilyet sose használtam, ezt csak hallomásból tudom).
2009. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!