Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes 4...

Szerintetek lehetek terhes 4 negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én problémám a következő lenne.Mindig is rendszertelen volt a menzeszem,de most sajnos félnem is kell.Barátommal már lassan egy éve vagyok együtt,és soha nem maradt ki még ennyi ideig...Vettem 4 tesztet is,mind negatív lett,még csak halvány csík sem volt!Nagyon félek hogy mégis terhes vagyok,nem akarunk még babát...Igaz felelőtlen módon megszakítással 'védekezünk'...de idáig is így csináltuk...és nem volt semmi baj.

Időközönként jön egy kis barna folyás,vagy rózsaszín folyás...fáj a hasam és a derekam meg a fejem is,de aztán mégse jön meg.Tudom hogy elkéne mennem orvoshoz,de nagyon félek :( Kérlek segítsetek!Aki tud ilyen téren tanácsot adni,az írjon minél hamarabb!!:(


2011. máj. 23. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orvostól ne félj ! Többek közt épp ilyen esetekért van.

Nem hiszem, hogy kismama lennél, más is lehet a háttérben, ami nem feltétlen nagy probléma, hogy félned kelljen.

Mikor voltatok együtt, és mikor volt utsó mensid ?

Még nem voltál nőgyógyásznál, a vizsgálattól félsz, vagy az eredménytől.

Ha ily félős vagy, akkor jobb, ha biztonságosabban vigyázol legközelebb, hogy ne kelljen félned !

2011. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt látatlanban főleg orvosi diploma nélkül bármit mondhatunk...

Menj el orvoshoz,már HOLNAP!! mert ha becsúszott, és nem szeretnéd megtartani, akkor minél előbb, annál jobb... :/

és ha most "megúsztad" akkor irass is fel tablettát, hogy máskor elkerüld az ilyen helyzeteket...

18/N

2011. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Nagyon szépen köszönöm,hogy írtál!Igen tudom,hogy ezért vannak,csak nagyon sok rosszat hallok ezekről az orvosokról akik itt dolgoznak,ahol én lakom.Talán egy van aki normális,de tőle is félek kicsit.Magától az eredménytől...meg talán kicsit a vizsgálattól...:S

Amúgy március elején volt meg utoljára,de utána viszont minden hétvégén együtt voltunk barátommal:S

Igen tudom,mindenféleképpen fogok gyógyszert kiíratni.

2011. máj. 24. 00:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Neked is nagyon szépen köszönöm,hogy írtál!

Igen tudom,ti nem vagytok orvosok,de amíg el nem megyek dokihoz,jó ha kapok véleményeket!Valamelyest megnyugtatnak azért.És igen én is azon gondolkodok,hogy már holnap elmegyek :/Igaz csütörtökre terveztem:S Anyukám is tartja bennem a lelket...szurkoljatok értem !

Jah és még az első válaszolónak annyit,hogy mostanába nagyon sokat stresszelek,de a stressz meg nem okozhat tudtommal 2 havi késést :S

2011. máj. 24. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem ha a tesztek negatívak, nem hinném hogy terhes vagy, hiszen már azóta másodjára is meg kellett volna jönnie ha jól gondolom. Orvoshoz mindenképp menj el, mert nem normális hogy ennyit késik a menstruációd. Beszéld meg vele a fogamzásgátlást is, akkor nyugodtabbak lesztek, nem kell azon idegeskedni hogy miért nem jön meg.

Az orvostól ne rettegj! Nem fog semmi borzalmas történni, valószínű megnéz ultrahanggal hogy kizárja a terhességet és megvizsgál. Nyugi és menj el minél előbb (hogy ne kelljen ezen agyalnod)


24 hetes km

2011. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.Már beszéltem is egy nőgyógyásszal,de csak hétfőn tud fogadni.Remélem minden rendbe lesz,és nincs komolyabb baj :/
2011. máj. 24. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, mi történt az orvosnál? Minden rendben, vagy becsúszott?

(2. válaszoló voltam.)

2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Minden rendben :) Hormonproblémás vagyok:) kapok majd bogyót rá :) köszönöm a válaszokat :) annyira boldog vagyok most :)
2011. máj. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!